Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Kasička bankovky - Euro

Nejlepším dárkem pro spořivé kamarády nebo členy rodiny je originální pokladnička s potiskem Euro bankovky. Každý správný skrblík z ní bude mít radost. Tato stylová kasička podporuje chuť šetřit a za naspořené peníze se pak můžete s rodinou vypravit třeba na exotickou dovolenou. Šikovná pokladnička je skvělým svatebním darem pro novomanžele, aby si mohli střádat na horší časy.

Více informací >Kód produktu: 800035

Nejlepším dárkem pro spořivé kamarády nebo členy rodiny je originální pokladnička s potiskem Euro bankovky. Každý správný skrblík z ní bude mít radost. Tato stylová kasička podporuje chuť šetřit a za naspořené peníze se pak můžete s rodinou vypravit třeba na exotickou dovolenou. Šikovná pokladnička je skvělým svatebním darem pro novomanžele, aby si mohli střádat na horší časy.     

Dárek pro děti i dospělé

Také děti chtějí mít svou kasičku, do níž si budou ukládat penízky na svoji vytouženou hračku nebo sportovní pomůcku. Babička s dědou jim jistě rádi do nové kasičky přispějí. Klasickou pokladničkou v podobě keramického prasátka své potomky ale už neohromíte. Dnešní kluci a holky mají v oblibě moderní věci, a proto je kasička s designem bankovky Euro určitě nezklame. Jedná se také o bezvadný dárek pro muže, kterého chcete motivovat ve spoření například na nákup nového spotřebiče do domácnosti.

Popis produktu:

  • kasička s potiskem bankovek Euro
  • tři varianty: 100 EUR, 200 EUR, 500 EUR
  • materiál pokladničky: plech

Velikost:

  • kasička 500 EUR: 8,5 x 11,5 cm; objem: cca 650 ml
  • kasička 200 EUR: 8,5 x 11,5 cm; objem: cca 650 ml
  • kasička 100 EUR: 8,5 x 11,5 cm; objem: cca 650 ml

Upozornění: Tento výrobek nedoporučujeme pro děti do 3 let.

Eurové kasičky do každé domácnosti

Plechová kasička s motivem bankovek Euro je praktickým pomocníkem pro všechny spořivé jedince, bez rozdílu věku a pohlaví. Důležité je malou kasičku postavit na to pravé místo – a penízky se pohrnou. Nepřehlédnutelnou pokladničku můžete umístit třeba na botník či komodu u vchodových dveří do bytu, a nebojte se, váš „trezorek“ bude v bezpečí. Tato pokladnička totiž nikomu neumožňuje průběžné vybírání obsahu. Kdo na ni vezme otvírák na konzervy, otevře ji už napořád!       

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 23.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 24.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání