Totální výprodej vánočního osvětlení. 100 LED pouze za 105 Kč.

Kasička bankovky - Euro

Nejlepším dárkem pro spořivé kamarády nebo členy rodiny je originální pokladnička s potiskem Euro bankovky. Každý správný skrblík z ní bude mít radost. Tato stylová kasička podporuje chuť šetřit a za naspořené peníze se pak můžete s rodinou vypravit třeba na exotickou dovolenou. Šikovná pokladnička je skvělým svatebním darem pro novomanžele, aby si mohli střádat na horší časy.

Více informací >Kód produktu: 800035

100 EUR
Cena vč. DPH: 109 Kč
200 EUR
Cena vč. DPH: 109 Kč
500 EUR
Cena vč. DPH: 109 Kč

Nejlepším dárkem pro spořivé kamarády nebo členy rodiny je originální pokladnička s potiskem Euro bankovky. Každý správný skrblík z ní bude mít radost. Tato stylová kasička podporuje chuť šetřit a za naspořené peníze se pak můžete s rodinou vypravit třeba na exotickou dovolenou. Šikovná pokladnička je skvělým svatebním darem pro novomanžele, aby si mohli střádat na horší časy.     

Dárek pro děti i dospělé

Také děti chtějí mít svou kasičku, do níž si budou ukládat penízky na svoji vytouženou hračku nebo sportovní pomůcku. Babička s dědou jim jistě rádi do nové kasičky přispějí. Klasickou pokladničkou v podobě keramického prasátka své potomky ale už neohromíte. Dnešní kluci a holky mají v oblibě moderní věci, a proto je kasička s designem bankovky Euro určitě nezklame. Jedná se také o bezvadný dárek pro muže, kterého chcete motivovat ve spoření například na nákup nového spotřebiče do domácnosti.

Popis produktu:

  • kasička s potiskem bankovek Euro
  • tři varianty: 100 EUR, 200 EUR, 500 EUR
  • materiál pokladničky: plech

Velikost:

  • kasička 500 EUR: 8,5 x 11,5 cm; objem: cca 650 ml
  • kasička 200 EUR: 8,5 x 11,5 cm; objem: cca 650 ml
  • kasička 100 EUR: 8,5 x 11,5 cm; objem: cca 650 ml

Upozornění: Tento výrobek nedoporučujeme pro děti do 3 let.

Eurové kasičky do každé domácnosti

Plechová kasička s motivem bankovek Euro je praktickým pomocníkem pro všechny spořivé jedince, bez rozdílu věku a pohlaví. Důležité je malou kasičku postavit na to pravé místo – a penízky se pohrnou. Nepřehlédnutelnou pokladničku můžete umístit třeba na botník či komodu u vchodových dveří do bytu, a nebojte se, váš „trezorek“ bude v bezpečí. Tato pokladnička totiž nikomu neumožňuje průběžné vybírání obsahu. Kdo na ni vezme otvírák na konzervy, otevře ji už napořád!       

 CenaDoručení
Osobní odběrzdarmastředa 24.1.?Osobní odběr na prodejně v Praze na Žižkově
DPD ČR89 Kččtvrtek 25.1.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
Česká pošta - Balík do ruky139 Kččtvrtek 25.1.?Balík do ruky - Garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den od podání zásilky.
DPD Slovensko200 Kčpátek 26.1.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání