Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Kašlající popelník - plíce

VýprodejSleva 75%
VýprodejSleva 75%

Vyberte si u nás originální dárek pro kuřáky. Nabízíme vám kašlající popelník ve tvaru do ruda zabarvených plic. Jakmile do něj kuřák odklepe cigaretku, z netradičního popelníku se začne ozývat křik nebo kašel. Inu, plíce vdechováním cigaretového kouře velmi trpí!

Více informací >Kód produktu: 629000

Žertovný dárek pro kuřáky a kuřačky

Nelíbí se vám u vašeho partnera záliba v nikotinu? Zkuste netradiční odvykací kúru. K Vánocům, narozeninám nebo svátku ho překvapte legračním popelníkem v designu červených plic. Po každém odklepání cigarety se neobyčejný popelník ozve křikem nebo kašlem – a to pěkně od plic! Tuto senzační vychytávku můžete předložit i vaší návštěvě, která si zapaluje jednu cigaretu od druhé. Dáte tak hostům najevo, že by měli jít kouřit raději na balkón.

Popis produktu:

  • kašlající popelník Plíce
  • zvuky odrazuje od kouření
  • barva popelníku: černá nebo bílá
  • barva plic: červená
  • vyrobeno z lehkého tvrzeného plastu
  • velikost: 45 x 130 x 115 mm
  • napájení: 2 AA baterie
  • baleno v dárkové krabičce

Jak chytrý popelník funguje?

Ve spodní části plastového popelníku je zabudovaný kvalitní reproduktor, který umožňuje, že se po každém odklepání popílku z cigarety začne ozývat hlasitý kašel. Legrační popelník je zhotoven z odolného tvrzeného plastu, nehrozí tedy jeho poškození ani od horkého popelu. Kašlající popelníky ve tvaru plic patří mezi žádané dárky pro kuřáky, a navíc jsou zajímavou bytovou dekorací.

Vtipně připomeňte druhým, že vás kouř obtěžuje

Máte na pracovišti kolegu, který vás o pauzách obtěžuje kouřením? Darujte mu skvělý kašlající popelník s designem plic. Perfektní antikuřácká pomůcka bude každému, kdo bez cigarety nedá ani ránu, připomínat, že kouření škodí zdraví a také obtěžuje okolí! Malý žertík v podobě unikátního popelníku každého milovníka nikotinu upozorní, že druzí jeho zálibu rozhodně nesdílejí.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 25.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 26.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání