Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Kolejnice pro vláčkodráhy - rovná

VýprodejSleva 50%
VýprodejSleva 50%

Hrají si vaše děti s oblíbenou dřevěnou vláčkodráhou? Pořiďte jim v našem e-shopu náhradní koleje pro vláčkodráhy, vybírat můžete ze čtyř velikostí. Po rovné koleji si to budou mašinky s vagónky svištět jedna radost. Spojovací koleje jsou základem každé domácí železnice a pro větší variabilitu skládání je můžete dokupovat samostatně.

Více informací >Kód produktu: 206020

Hrají si vaše děti s oblíbenou dřevěnou vláčkodráhou? Pořiďte jim v našem e-shopu náhradní koleje pro vláčkodráhy, vybírat můžete ze čtyř velikostí. Po rovné koleji si to budou mašinky s vagónky svištět jedna radost. Spojovací koleje jsou základem každé domácí železnice a pro větší variabilitu skládání je můžete dokupovat samostatně.   

Zábava, která dlouho vydrží

Pokud vaše děti odloží každou hračku po pár dnech hraní, darujte jim úžasnou stavebnici, jako je dřevěná vláčkodráha. Uvidíte, že se při stavbě trati zabaví, a až bude dílo hotovo, mohou si svoji malou železnici dosyta užít. Ideální je pořídit dětem základní sestavu a postupně ji rozšiřovat o další prvky. Už nebudete muset stále dokola řešit, jaký dárek koupit na Vánoce nebo narozeniny. Každý další doplněk do vláčkodráhy děti rády přivítají.

Popis produktu:

  • příslušenství vláčkodráhy – koleje rovné
  • 4 velikosti (15 cm; 11,5 cm; 7,5 cm; 6 cm)
  • vyrobeno z pevného dřevěného materiálu
  • vhodné pro děti od 3 let

Náhradní doplňky pro dřevěné vláčkodráhy   

Tyto rovné kolejnice jsou kompatibilní s jinými dřevěnými kolejnicemi (zatáčka, výhybka), které také prodáváme v našem e-shopu. Díky odolnému a trvanlivému materiálu spojovací koleje hodně vydrží. Při jejich zapojování kluci a holky rozvíjejí tvořivost, logiku i manuální zručnost. Pokud si s vláčkodráhou nehraje jedno, ale více dětí, perfektně si při stavbě trati procvičí spolupráci v týmu.     

Tip pro rodiče a prarodiče 

Zábavné dřevěné stavebnice jsou mezi ostatními hračkami hitem, protože jsou kreativní, praktické a bezpečné. Dětem je můžete darovat k jakékoliv příležitosti. Dřevěné sestavy vláčků a kolejí jsou hračkou, která baví děti od nejútlejšího věku. Hlavně předškoláci mají vláčky a jízdu po kolejích ve velké oblibě. Jedná se o hru, k níž se děti i po čase rády vracejí. 

Alternativní produkty

Články k produktu

Vláčky baví děti už po několik generací

Vláčky baví děti už po několik generací

Svět železnice fascinuje malé i větší děti. Pokud je pro vaše ratolesti návštěva nádraží oblíbeným cílem nedělních procházek, pořiďte jim do pokojíku zábavnou dřevěnou vláčkodráhu. Díky ní se stanou staviteli trati, výpravčími i strojvedoucími. Ostatně, hra s lokomotivami a vagónky bavila už naše pradědečky. A vláčky jsou často i hlavními hrdiny pohádek nebo kreslených filmů. Vydejte se s námi za mašinkami, které si to sviští po kolejích už tolik let, i když jen při dětské hře.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 23.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 24.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání