Kolejnice pro vláčkodráhy - výhybka

VýprodejSleva 50%
Kolejnice pro vláčkodráhy - výhybka
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 50%

Pořiďte dětem další doplněk do jejich dřevěné vláčkodráhy. Přehazovací výhybka pošle lokomotivu s vagónky směrem, jakým se to bude malému mašinfírovi hodit. Náhradní dřevěnou kolejnici do vláčkodráhy ve tvaru výhybky si u nás můžete objednat ve dvou velikostech, malou nebo velkou. Jedná se o komponent, který je možné kombinovat se všemi dřevěnými vláčkodráhami. Díky výhybce žádný vláček na železniční trati nezabloudí.

Více informací >Kód produktu: 206022

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Pořiďte dětem další doplněk do jejich dřevěné vláčkodráhy. Přehazovací výhybka pošle lokomotivu s vagónky směrem, jakým se to bude malému mašinfírovi hodit. Náhradní dřevěnou kolejnici do vláčkodráhy ve tvaru výhybky si u nás můžete objednat ve dvou velikostech, malou nebo velkou. Jedná se o komponent, který je možné kombinovat se všemi dřevěnými vláčkodráhami. Díky výhybce žádný vláček na železniční trati nezabloudí.       

Dárek pro milovníky mašinek   

Plastové hračky už vaše děti omrzely a skončily zapomenuté na dně skříně? Věnujte jim báječnou stavebnici, jako je dřevěná vláčkodráha. Při sestavování  trati se malí šikulové perfektně zabaví a poté si budou moci hrát na železničáře, kdykoliv budou mít chuť. Že venku prší nebo je pořádná zima? Věřte, že díky dřevěné vláčkodráze se páni kluci doma nudit nebudou.

Pokud nevíte, jaké dárky dětem pořád dokola kupovat, rozšiřte postupně jejich domácí dráhu o náhradní doplňky z našeho e-shopu. Přehazovací výhybka je jedním z nejčastěji používaných prvků kolejiště a umožňuje vlakům plynule přejíždět z jedné koleje na druhou. Proto nesmí chybět ani vašemu malému železničáři.

Popis produktu:

  • výhybka  pro vláčkodráhy
  • 2 velikosti (malá, velká)
  • vyrobeno z pevného dřevěného materiálu
  • vhodné pro děti od 3 let

Kreativní a zábavné hraní  

Náhradní kolejnice – přehazovací výhybka je udělaná ze dřeva, trvanlivého a odolného materiálu, díky němuž všechny spojovací koleje dlouho vydrží. Jedná se o bezpečný a praktický prvek do každé stavebnice dřevěné vláčkodráhy. Důležité je, že při sestavování a zapojování kolejnic si děti procvičí zručnost, tvořivost a logiku. Když si jich s vláčkodráhou hraje víc, mohou si procvičit i týmovou spolupráci.     

Články k produktu

Vláčky baví děti už po několik generací

Vláčky baví děti už po několik generací

Svět železnice fascinuje malé i větší děti. Pokud je pro vaše ratolesti návštěva nádraží oblíbeným cílem nedělních procházek, pořiďte jim do pokojíku zábavnou dřevěnou vláčkodráhu. Díky ní se stanou staviteli trati, výpravčími i strojvedoucími. Ostatně, hra s lokomotivami a vagónky bavila už naše pradědečky. A vláčky jsou často i hlavními hrdiny pohádek nebo kreslených filmů. Vydejte se s námi za mašinkami, které si to sviští po kolejích už tolik let, i když jen při dětské hře.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články