Kolejnice pro vláčkodráhy - zatáčka

VýprodejSleva 50%
VýprodejSleva 50%

Doplňte dětem jejich dřevěnou vláčkodráhu o náhradní koleje ve tvaru zatáčky. Kolejnice, díky níž mašinka zahne doleva nebo doprava, rozhodně nemůže v malé domácí železnici chybět. Jakmile bude trať se zatáčkami sestavena, stačí už jen zapojit fantazii a vydat se s vláčky třeba na výlet. Stavba dřevěné vláčkodráhy rozvíjí motoriku, procvičuje trpělivost a do zábavné hry se může zapojit klidně i celá rodina.

Více informací >Kód produktu: 206021

malá
Cena vč. DPH: 20 Kč40 Kč
velká
Cena vč. DPH: 25 Kč50 Kč

Doplňte dětem jejich dřevěnou vláčkodráhu o náhradní koleje ve tvaru zatáčky. Kolejnice, díky níž mašinka zahne doleva nebo doprava, rozhodně nemůže v malé domácí železnici chybět. Jakmile bude trať se zatáčkami sestavena, stačí už jen zapojit fantazii a vydat se s vláčky třeba na výlet. Stavba dřevěné vláčkodráhy rozvíjí motoriku, procvičuje trpělivost a do zábavné hry se může zapojit klidně i celá rodina.    

Kompatibilní dřevěné koleje

Kreativní dřevěná vláčkodráha je pěknou hračkou do dětského pokoje pro všechny kluky. Postupně ji můžete rozšiřovat o další příslušenství a doplňky. Základem každé dráhy jsou různé spojovací koleje, které umožňují větší variabilitu skládání a lze je dokupovat samostatně. Základní sestava vláčkodráhy je ideálním „startovním“ dárkem, protože ji můžete občas doplňovat o další prvky, třeba náhradní koleje ve tvaru zatáčky.

Popis produktu:

  • kolejnice pro vláčkodráhy – zatáčka
  • 2 velikosti (malá, velká)
  • vyrobeno z pevného dřevěného materiálu
  • vhodné pro děti od 3 let

Pozor, zatáčka!

Koleje do vláčkodráhy v podobě zatáčky jsou důležitým „stavebním“ prvkem, díky němuž mohou děti skládat různé trasy, vymýšlet nové kombinace, zapojení nebo sestavy. Děti jsou při hraní s vláčkodráhou nuceny přemýšlet, kombinovat, logicky uvažovat a rozvíjet obrazotvornost. Svět vláčků a mašinek je rozmanitý, proto vaše ratolesti hned tak neomrzí.    

Super dárek k Vánocům nebo narozeninám

Zábavné dřevěné stavebnice jsou už po několik generací stálicemi mezi ostatními hračkami. Dětem je můžete darovat k jakékoliv příležitosti, včetně nadílky od Ježíška. Dřevěné sestavy mašinek a kolejí jsou hračkou, která baví děti od nejútlejšího věku. Vláčky a jízdu po kolejích milují jak kluci, tak holky – a mnohým z nich tato záliba vydrží i v dospělém věku.  

Alternativní produkty

Články k produktu

Vláčky baví děti už po několik generací

Vláčky baví děti už po několik generací

Svět železnice fascinuje malé i větší děti. Pokud je pro vaše ratolesti návštěva nádraží oblíbeným cílem nedělních procházek, pořiďte jim do pokojíku zábavnou dřevěnou vláčkodráhu. Díky ní se stanou staviteli trati, výpravčími i strojvedoucími. Ostatně, hra s lokomotivami a vagónky bavila už naše pradědečky. A vláčky jsou často i hlavními hrdiny pohádek nebo kreslených filmů. Vydejte se s námi za mašinkami, které si to sviští po kolejích už tolik let, i když jen při dětské hře.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
Osobní odběrzdarmapondělí 19.3.?Osobní odběr na prodejně v Praze na Žižkově
DPD ČR89 Kčúterý 20.3.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčstředa 21.3.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání