Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Kolejnice pro vláčkodráhy - zatáčka

VýprodejSleva 50%
VýprodejSleva 50%

Doplňte dětem jejich dřevěnou vláčkodráhu o náhradní koleje ve tvaru zatáčky. Kolejnice, díky níž mašinka zahne doleva nebo doprava, rozhodně nemůže v malé domácí železnici chybět. Jakmile bude trať se zatáčkami sestavena, stačí už jen zapojit fantazii a vydat se s vláčky třeba na výlet. Stavba dřevěné vláčkodráhy rozvíjí motoriku, procvičuje trpělivost a do zábavné hry se může zapojit klidně i celá rodina.

Více informací >Kód produktu: 206021

Doplňte dětem jejich dřevěnou vláčkodráhu o náhradní koleje ve tvaru zatáčky. Kolejnice, díky níž mašinka zahne doleva nebo doprava, rozhodně nemůže v malé domácí železnici chybět. Jakmile bude trať se zatáčkami sestavena, stačí už jen zapojit fantazii a vydat se s vláčky třeba na výlet. Stavba dřevěné vláčkodráhy rozvíjí motoriku, procvičuje trpělivost a do zábavné hry se může zapojit klidně i celá rodina.    

Kompatibilní dřevěné koleje

Kreativní dřevěná vláčkodráha je pěknou hračkou do dětského pokoje pro všechny kluky. Postupně ji můžete rozšiřovat o další příslušenství a doplňky. Základem každé dráhy jsou různé spojovací koleje, které umožňují větší variabilitu skládání a lze je dokupovat samostatně. Základní sestava vláčkodráhy je ideálním „startovním“ dárkem, protože ji můžete občas doplňovat o další prvky, třeba náhradní koleje ve tvaru zatáčky.

Popis produktu:

  • kolejnice pro vláčkodráhy – zatáčka
  • 2 velikosti (malá, velká)
  • vyrobeno z pevného dřevěného materiálu
  • vhodné pro děti od 3 let

Pozor, zatáčka!

Koleje do vláčkodráhy v podobě zatáčky jsou důležitým „stavebním“ prvkem, díky němuž mohou děti skládat různé trasy, vymýšlet nové kombinace, zapojení nebo sestavy. Děti jsou při hraní s vláčkodráhou nuceny přemýšlet, kombinovat, logicky uvažovat a rozvíjet obrazotvornost. Svět vláčků a mašinek je rozmanitý, proto vaše ratolesti hned tak neomrzí.    

Super dárek k Vánocům nebo narozeninám

Zábavné dřevěné stavebnice jsou už po několik generací stálicemi mezi ostatními hračkami. Dětem je můžete darovat k jakékoliv příležitosti, včetně nadílky od Ježíška. Dřevěné sestavy mašinek a kolejí jsou hračkou, která baví děti od nejútlejšího věku. Vláčky a jízdu po kolejích milují jak kluci, tak holky – a mnohým z nich tato záliba vydrží i v dospělém věku.  

Alternativní produkty

Články k produktu

Vláčky baví děti už po několik generací

Vláčky baví děti už po několik generací

Svět železnice fascinuje malé i větší děti. Pokud je pro vaše ratolesti návštěva nádraží oblíbeným cílem nedělních procházek, pořiďte jim do pokojíku zábavnou dřevěnou vláčkodráhu. Díky ní se stanou staviteli trati, výpravčími i strojvedoucími. Ostatně, hra s lokomotivami a vagónky bavila už naše pradědečky. A vláčky jsou často i hlavními hrdiny pohádek nebo kreslených filmů. Vydejte se s námi za mašinkami, které si to sviští po kolejích už tolik let, i když jen při dětské hře.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 25.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 26.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání