Korunka pro Vaška

Sleva 25%
Korunka pro Vaška
Prodej byl ukončen
Sleva 25%

Nevíte, čím překvapit muže? Vtipným dárkem je kovová korunka pro Vaška, která humornou formou řekne, kdože tu opravdu šéfuje. A už vůbec nelze pochybovat o tom, že každý vládce si zaslouží potřebnou péči a respekt. Korunka pro Vaška je skvělým dárkem pro milence, přítele či manžela. Tuto senzační věcičku můžete darovat k jakékoliv příležitosti.

Více informací >Kód produktu: 800033

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Nevíte, čím překvapit muže? Vtipným dárkem je kovová korunka pro Vaška, která humornou formou řekne, kdože tu opravdu šéfuje. A už vůbec nelze pochybovat o tom, že každý vládce si zaslouží potřebnou péči a respekt. Korunka pro Vaška je skvělým dárkem pro milence, přítele či manžela. Tuto senzační věcičku můžete darovat k jakékoliv příležitosti.   

Dárek, který pobaví…   

Pro každého správného muže je král jenom jeden – a všichni víme, o co jde!  Chystáte se na rozlučku se svobodou a chcete překvapit kamaráda, budoucího ženicha, žertovným dárkem? Ojedinělá korunka pro Vaška je správnou volbou. Pokud nechcete, aby vaše dárky pro pány tvorstva končily zapomenuté ve skříni nebo šuplíku, buďte při jejich výběru originální! S elegantní královskou korunkou pro „opravdového krále“ nikdy nešlápnete vedle.     

Popis produktu:

  • unikátní korunka pro Vaška
  • vyrobena z kovu, elegantně zdobená
  • v kompletu je pěkné černé pouzdro
  • nápisy jsou v českém jazyce

Rozměry krabičky: 11 cm x 11 cm x 6 cm

Rozměry korunky: 4,5 cm x 3,5 cm

Neotřelý dárek k svátku i osmnáctinám

Sháníte vtipný dáreček pro bezvadného kamaráda k jeho 18. narozeninám? Přineste mu na narozeninovou párty elegantní černou krabičku se znakem královské korunky. Až nakoukne dovnitř, netradiční a originální gadgets určitě ocení. Pokud hledáte humorný dárek k svátku, tak i v tomto případě je korunka pro Vaška trefou do černého.

Sexy dárky patří k nejoblíbenějším

Dekorační korunka pro Vaška udělá radost každému muži, protože jen s touto korunkou se může cítit jako skutečný vládce. Ukažte, že máte smysl pro humor a věnujte partnerovi novinku mezi nejoriginálnějšími dárky pro muže. Korunka pro Vaška je stylový doplněk, který překvapí a pobaví.