Koupelnový závěs - krvavá koupel

Koupelnový závěs - krvavá koupel
Prodej byl ukončen

Hledáte opravdu originální dárek? Hodit se vám bude koupelnový závěs s neobvyklým designem v podobě krvavých stop. Šokujícím dárkem potěšíte hlavně všechny milovníky hororů. Závěs SPINNING HAT Blood Bath je jako vystřižený z filmů od slavného Alfreda Hitchcocka.

Více informací >Kód produktu: 769000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Super dárek pro kamarády s fantazií

Dáváte si mezi přáteli opravdu netradiční dárky? Pokud mají vaši kamarádi smysl pro recesi, koupelnový závěs s imitací otisků krve se jim bude líbit. Pořídit si unikátní závěs na vanu nebo sprchu můžete také do své vlastní koupelny. Buďte si jistí, že při vstupu dovnitř se vaše návštěva pěkně vystraší. Krvavá koupel jako za dob Čachtické paní je však v tomto případě pouze zajímavou dekorací na jinak normálním koupelnovém závěsu.

Specifikace produktu:

  • hororový závěs do koupelny
  • bílá barva s červeným potiskem
  • rozměry závěsu: 180 x 180 cm
  • materiál: 100% polyester
  • balení obsahuje 12 kroužků na zavěšení

Koupelnový závěs pro otrlé

Netypický závěs do koupelny nese příznačné označení Krvavá koupel. Pojmenovat si tuto vskutku neotřelou dekoraci do koupelen lze ovšem jakkoliv. Nikdo totiž neví, zda stopy od zakrvácených rukou pocházejí od vraha nebo oběti. Každý, kdo má smysl pro nadsázku nebo miluje strašidelné filmy a horory, bude šokujícím koupelnovým závěsem nadšený!

Proč si pořídit zajímavý závěs do koupelny

Rádi se bojíte? Krvavé stopy, které vypadají jako skutečné, vás postraší pokaždé, když do místnosti vstoupíte. Máte-li velkou obrazotvornost, nemůžete si být jistí, zda na vás za závěsem potřísněným krví nikdo nečíhá. Ačkoliv koupelnový závěs s motivem krvavých stop vypadá strašidelně, jedná se o praktickou pomůcku. Při koupeli závěs zadrží vodu, kterou byste nejspíš vycákali ven. Také se snadno udržuje – fleky od „krve“ z něj sice nesmyjete, ale ostatní nečistoty ano.

Články k produktu

Nápady na dárky pro milovníky kuriozit

Nápady na dárky pro milovníky kuriozit

Proč patří originální až bláznivé dárky k těm nejoblíbenějším? Především si dokáží získat pozornost a boří zažité stereotypy. V našem e-shopu máte možnost výběru z pestré nabídky nápaditých dárků pro milovníky nekonvenčních bytových doplňků, úžasných vychytávek či vtipných drobností. Kuriózní dárky můžete věnovat k jakékoliv příležitosti, proto se námi neváhejte inspirovat.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články