Kovový model auta Jeep Wrangler Rubicon

Kovový model auta Jeep Wrangler Rubicon
Prodej byl ukončen

Super hračkou pro malé motoristy je povedený kovový model autíčka Jeep Wrangler Rubicon. Mini džíp překvapí detailním zpracováním karoserie a interiéru vozu i hbitou jízdou po natažení autíčka. Kapotu, kufr a dveře džípu lze snadno otevřít, po otevření dveří se rozsvítí světla a začne hrát hudba.

Více informací >Kód produktu: 202506

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Báječná hračka pro malé rošťáky

Zhlédl se váš malý syn nebo vnuk v silných motorech na čtyřech kolech? Pořiďte mu u nás k Ježíšku nebo narozeninám senzační model auta Jeep Wrangler Rubicon. Jeho ovládání zvládnou i nejmenší děti od tří let. Šikovné terénní autíčko lze natáhnout a samo jede v interiéru po hladkém povrchu podlahy či koberce. A klidně zvládne na jedno natažení urazit i pěknou dálku – jen pozor na překážky.

Mini model džípu disponuje otevírací kapotou, a otevřít lze i víko kufru a dveře. Světla vozu a hudební doprovod se uvede do chodu po otevření dvířek. Autíčko vyrobené podle skutečnosti má propracovaný vzhled se všemi detaily, včetně stěračů nebo bočních zrcátek. Detailně zpracovaný model ze speciální edice potěší všechny malé motoristy, a zároveň je milým dárkem pro vášnivé sběratele mini modelů autíček napříč všemi generacemi.

Základní údaj1:id:

  • model auta značky Jeep
  • typové označení Wrangler Rubicon
  • kovová karoserie v kombinaci s plastem
  • model je zpracován do jemných detailů
  • měřítko 1:32
  • rozměry: 14 x 5 x 6 cm
  • určeno pro děti starší 3 let

Džíp americké armády

Máte v rodině nebo mezi kamarády náruživé milovníky všeho, co souvisí s motorismem a armádou? Originálním dárkem pro chlapce i muže je super zmenšený model džípu americké armády, Jeep Wrangler Rubicon. Toto kovové terénní autíčko s dokonalými plastovými prvky se bude perfektně vyjímat na poličce v dětském pokojíku i za sklem vitríny v domácí pracovně nebo obývacím pokoji.