Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Kovový model auta Lamborghini Gallardo Superlegera

VýprodejSleva 35%
VýprodejSleva 35%

Hledáte super hračku pro malého motoristu? Darujte mu šikovný model autíčka Lamborghini Gallardo Superlegera s propracovanou kovovou karoserií a plastovými prvky. Jakmile otevřete dvířka modelu, začne hrát hudba a světla se rozsvítí. Sportovní mini auto lze natáhnout a samo jede po hladkém povrchu. Hravé kluky dokáže zabavit na hodně dlouho!

Více informací >Kód produktu: 202502

Dárek pod stromeček pro děti i sběratele

Obdarovat povedeným modelem auta renomované značky můžete pány kluky i dospělé sběratele autíček. Kovový model Lamborghini Gallardo Superlegera je úžasnou volbou pro malé i velké obdivovatele moderních sportovních aut. Mini lamborghini jako by z oka vypadlo svému reálnému předobrazu. Propracovaná karoserie a interiér vozu zaujmou hned na první pohled.

Co sportovní autíčko umí?

Super mini auto Lamborghini Gallardo nejenže realisticky kopíruje svůj předobraz, ale jako správná dětská hračka disponuje bezvadnými vlastnostmi. Možnost zpětného natažení modelu umožňuje, aby se malé lamborghini samo rozjelo po rovné podlaze nebo hladkém koberci. Chcete slyšet hudbu a rozsvítit světla? Může být – stačí otevřít dvířka modelu.

Základní údaj1:id:

  • model auta značky Lamborghini Gallardo - Superlegera
  • kovové provedení modelu karoserie
  • kombinováno s plastovými doplňky
  • měřítko modelu 1:32
  • rozměry: 15 x 6 x 4,5 cm
  • hračka vhodná pro děti od tří let věku

Hbité autíčko na zpětné natažení

Děti milují hračky, které se samy pohybují, a malá auta na zpětné natažení nejsou výjimkou. Pokud váš synek nebo vnuk touží po sportovním autu, které samo jede, kovový model Lamborghini Galando Superlegera je správnou volbou. Nemá-li v cestě velké překážky, dokáže po jednom natažení urazit i pěknou délku.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpátek 25.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 29.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání