Kovový model auta Range Rover Evoque

Sleva 35%
Kovový model auta Range Rover Evoque
Prodej byl ukončen
Sleva 35%

Do garáže malého motoristy se bude skvěle hodit kovový model autíčka Range Rover Evoque. Miniaturní napodobenina auta přední evropské značky má už na první pohled krásnou karoserii s vyladěnými detaily a otevírací dveře. Všichni kluci si s perfektním autíčkem, které lze natáhnout a už samo svižně jede, báječně pohrají.

Více informací >Kód produktu: 202504

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Model pro vášnivé sběratele

Zabalit pod vánoční stromeček nebo věnovat jako dárek k narozeninám můžete senzační kovový model Range Rover Evoque malému motoristovi, ale i partnerovi, který propadl sběratelské vášni. Jak známo, někteří muži už od svých dětských let modely aut různých značek opatrují jako oko v hlavě, tak proč jim neudělat radost super modelem Range Rover Evoque. Jedná se o věrnou napodobeninu skutečného luxusního a elegantního vozu této limitované edice.

Stačí natáhnout a už jede…

Autíčko sportovního typu na zpětný nátah překvapí tím, jak dlouhou trasu zvládne na jedno natažení ujet. Po rovném povrchu koberce nebo podlahy si to pofrčí pěkně daleko. Jen pozor na překážky, jako jsou další hračky nebo nábytek v místnosti. Nakouknout do interiéru vozu mohou zvídavé děti pomocí dveří, které je možné u modelu Range Rover Evoque snadno otevřít.

Základní údaj1:id:

  • model auta Range Rover Evoque
  • karoserie modelu je vyrobena z kovu
  • doplněno o plastové prvky
  • měřítko: 1:32
  • rozměry: 12,5 x 5 x 4,5 cm
  • vhodné pro děti od 3 let

Novinka pro začínající motoristy

Modely aut učarovaly už mnoha generacím malých chlapců. Od prvních mechanických modelů se ty dnešní liší velmi detailním zpracováním karoserie i celého interiéru. Možnost zpětného nátahu umožní chlapcům sledovat hbitou jízdu autíčka, a pokud mají ve své „garáži“ i jiné modely aut, mohou v dětském pokojíku uspořádat senzační automobilové závody.