Kovový model auta Rolls-Royce Phantom

Kovový model auta Rolls-Royce Phantom
Prodej byl ukončen

Darujte malému obdivovateli luxusních limuzín skvělý kovový model auta Rolls-Royce Phantom. Tento elegán na čtyřech kolech bude ozdobou dětského pokoje a ještě si s ním kluci užijí spoustu zábavy. Model autíčka, u něhož lze otevřít kufr, dveře i kapotu, funguje na zpětný nátah a samo ujede pěknou dálku. Modelu auta svítí světla a po otevření dveří hraje hudba.

Více informací >Kód produktu: 202503

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Miniaturní limuzína pro vášnivé sběratele

V opravdových limuzínách jezdí slavné hvězdy a luxusní vůz renomované značky může svézt i ženicha a nevěstu. Pořídit si skutečnou limuzínu je velmi drahý špás, tak svým blízkým alespoň věnujte originální dárek. Kovový model auta Rolls-Royce Phantom můžete darovat malému synovi, který si rád hraje se vším, co má čtyři kola, nebo partnerovi, který vlastní sbírku skvělých angličáků.

Co věrná kopie značky Rolls-Royce umí

Děti milují hračky, které se pohybují a s nimiž lze manipulovat. Třeba jako s modelem auta značky Rolls-Royce Phantom. Jde o dokonalou repliku luxusní limuzíny, která se může pyšnit precizním provedením karoserie s jemnými detaily, a výrobce hračky si pohrál i s interiérem vozu. Pány kluky zaujme i možnost otevírání dveří, kdy se ozve hudba, a modelu auta také svítí světla. Lehce otevírat je možné i kapotu a víko kufru.

Základní údaj1:id:

  • model auta Rolls-Royce Phantom
  • kovová karoserie s plastovými doplňky
  • model vypracovaný do nejmenšího detailu
  • barva: bílá, černá, červená
  • měřítko: 1:32
  • rozměry: 15,5 x 5,5 x 3,5 cm
  • určeno pro děti od 3 let

Oblíbený dárek pro chlapce – angličák na zpětný nátah

Zmenšená napodobenina elegantního vozu nejenže báječně vypadá, parádní autíčko Rolls-Royce Phantom samo jezdí, stačí ho jen natáhnout. Po rovné podlaze nebo hladkém koberci dokáže jezdit velice svižně.