Kovový model auta Volkswagen Beatle - Brouk

VýprodejSleva 35%
Model auta Volkswagen Beatle - Brouk
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 35%

Sháníte dárek pro vášnivého sběratele autíček? Darujte mu úžasný kovový model auta Volkswagen Beatle – Brouk. Kdo z pamětníků by neznal oblíbený lidový vůz od německého výrobce, proto je malý Brouk ideálním retro dárkem. Jedná se také o báječnou hračku. S autíčkem na zpětný nátah a s otevíracími dveřmi si bezvadně pohrají všichni malí kluci.

Více informací >Kód produktu: 202505

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Super dárek ke každé příležitosti

Perfektně zpracované kovové modely jsou báječným dárkem pro pány kluky, ale i zralé muže – sběratele. Dopřejte jim zábavu, po které jejich srdce prahne, a pořiďte jim v našem e-shopu parádní napodobeninu německého lidového vozu Volkswagen Beatle – Brouk. Díky zpětnému nátahu šikovné autíčko jede samo – stačí ho jen natáhnout a pak sledovat, jak dlouhou trasu dokáže po rovném povrchu podlahy nebo hladkém koberci ujet.

Auto přezdívané Brouk znají celé generace

Když auto lidově nazývané Brouk vyrazilo na silnici, nikdo ho díky originálnímu vzhledu nepřehlédl. Jen tak pro zajímavost, německá automobilka Volkswagen tento populární model vyráběla od roku 1938 až do roku 2003. A to je úctyhodná řádka let! Kdo má rád styl retro, tomu zmenšená replika auta Volkswagen Beatle – Brouk zcela jistě udělá radost.

Základní údaj1:id:

  • model auta Volkswagen Beatle – Brouk
  • kovová karoserie s plastovými prvky
  • precizní zpracování modelu do jemných detailů
  • měřítko: 1:32
  • rozměry: 12 x 4 x 4,5 cm
  • vhodné pro děti od 3 let

Tip na dárek pro malého motoristu

Stálicí mezi hračkami pro pány kluky jsou modely aut různých značek, a Volkswagen Beatle – Brouk mezi ně také patří! Parádní kopie legendárního VW Brouka s otevíracími dveřmi jako dárek překvapí každého začínajícího motoristu. Ideálně doplní jeho mini garáž nebo vozový park.