Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Kravaty

Kravata je módním doplňkem, který má své místo v pánském šatníku a který si oblíbily i některé dámy. V našem e-shopu se přesvědčíte, že vázanka může mít vtipný, nebo třeba lehce erotický potisk. Darovat ji můžete pro běžné nošení i neformální příležitosti. S originální kravatou z naší pestré nabídky budete vždy středem pozornosti.

Cena od do

Super kravata pro šéfa nebo kolegu

Pokud sháníte dárek, který váš šéf nebo kolega se smyslem pro nadsázku opravdu ocení, vsaďte na vtipnou kravatu s neobvyklým potiskem. Netradiční kravata je vyrobena z kvalitního polyesteru, který se nemačká a je příjemný na dotek. Její majitel také ocení, že se snadno udržuje a dlouho vydrží. Žertovné kravaty s potiskem se jednoduše nasazují a nemusíte se trápit s vázáním uzlu. Každá z netradičních kravat, které vám nabízíme, je opatřena praktickou gumičkou a tu snadno ukryjete pod límeček košile.

Originální kravata pro oslavence

K vyhledávaným dárkům patří ty, které přímo souvisejí s oslavou kulatin nebo svátku, případně s narozením prvního potomka. Při každé radostné události můžete věnovat slušivou kravatu s výstižným obrázkem a výrazným nápisem. Maxi kravata pro oslavence je nejen hezkým dárkem, ale současně i netradičním blahopřáním k významné události. Potisk na kravatě může také vyjadřovat největší zálibu oslavence, ať už je to fotbal nebo láska k dobrému pivu.

Zajímavá kravata s lechtivým námětem

Mezi partnery nebo v partě báječných přátel si získaly velkou oblibu lehce erotické dárky. Super překvapením jsou sexy kravaty, které vám nabízíme ve variantě pro muže i ženy. Pánský šatník určitě oživí vtipná kravata s motivem ženských prsou, a ženám se smyslem pro humor se hodí darovat červená vázanka s pindíky. Také kravaty s lechtivým dekorem se hravě nasazují díky pružné gumičce.