Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Zástěra - břicháč

VýprodejSleva 25%
VýprodejSleva 25%

Máte ve svém okolí muže, který rád griluje a vaří? Pořiďte mu žertovnou kuchyňskou zástěru s originálním potiskem. Praktickou a zároveň dekorační zástěrou mohou dát pánové najevo, že se za své přednosti nestydí. Vždyť objemnější břicho naznačuje, že správní muži si radosti života, včetně dobrého piva, dokáží opravdu vychutnat.

Více informací >Kód produktu: 443003

Vtipná zástěra – břicháč je neocenitelným pomocníkem

Dávno pryč jsou časy, kdy kuchyni vládly pouze nažehlené bílé zástěry, případně je zdobily kytičky nebo proužky. Nechte se námi inspirovat a mužského člena rodiny, který se s oblibou věnuje vaření a pečení, obdarujte skvělou zástěrou s nevšedním potiskem. Uvidíte, že bude příjemně překvapen.

V zástěře Břicháč se žádný chlap v kuchyni nebo v přírodě při grilování neušpiní ani nepopálí. Perfektní zástěra s humorným motivem je vhodná k plotně i k servírování jídla a pití na párty pro přátele. Tuto užitečnou kuchyňskou pomůcku můžete darovat jak zdatným kuchařům, tak těm začínajícím.

Popis produktu:

  • kuchyňská zástěra s barevným potiskem
  • materiál: 100% polyester s teflonovou úpravou
  • grafický potisk ve vysokém rozlišení
  • rozměry: délka 72 cm, šířka 57 cm
  • doporučená teplota praní: 30 ºC
  • nemusí se žehlit

Jednobarevná zástěra je nuda. Dejte přednost atraktivnímu potisku

Netradiční kuchyňská zástěra na vaření či grilování se pohodlně nosí. Je vybavena jednou šňůrkou přes krk (dlouhou 58 cm) a ještě má dvě šňůrky na zavázání přes boky (každá je dlouhá 60 cm).

Senzační zástěra pro muže má univerzální velikost a stálobarevný potisk a je báječným dárkem k jakékoliv příležitosti. Pro pobavení celé rodiny ji můžete věnovat manželovi nebo jinému příbuznému, a potěší i vaše přátele, kteří nezkazí žádnou legraci. Jako nápaditou dekoraci ji určitě ocení také profesionální kuchaři nebo výčepní.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 23.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 24.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání