Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Zástěra - I muži mají své dny

Hledáte originální dárek pro partnera? Věnujte mu vtipnou kuchyňskou zástěru s životní pravdou I muži mají své dny. Dekorativní, a současně praktickou zástěru využije pán domu v kuchyni i při grilování na zahradě. Vhod mu šikovná zástěra přijde i během servírování výborného jídla a pití.

Více informací >Kód produktu: 443020

Super zástěra s kvalitním potiskem a humorným námětem

Žertovná zástěra je senzačním dárkem pro partnera, který se neváhá postavit k plotně nebo sporáku a uvařit oběd pro celou rodinu nebo hosty. Parádní zástěrou potěšíte každého muže se zálibou v grilování. Obdarovat touto neocenitelnou pomůckou můžete zkušené i teprve začínající kuchaře.

Chlap v kuchyni nemusí být pohroma

Kuchyňská zástěra s veselým obrázkem a výstižným textem „I muži mají své dny“ úžasně vypadá, a navíc je velice praktická. Její majitel se neušpiní a díky ohnivzdornému materiálu ani nepopálí. Vrchní část zástěry je opatřena pevnou šňůrkou (délka 58 cm), kterou stačí jednoduše přetáhnout přes hlavu. Na bocích se zavazuje pomocí dvou šňůrek (každá z nich má délku 60 cm).

Popis produktu:

  • kuchyňská zástěra s barevným potiskem
  • materiál: 100% polyester s teflonovou úpravou
  • grafický potisk ve vysokém rozlišení
  • rozměry: 74 x 56 cm
  • praní na 30 ºC, žehlit není třeba

Tip na báječný dárek pro hostitele

Jste pozváni na oslavu narozenin nebo zahradní párty? Jistě nechcete přijít s prázdnou. Hostiteli, který vás pozval, bude nejlepší přinést skvělou kuchyňskou zástěru, která je užitečná a pobaví celou společnost. Pánové se smyslem pro humor a nadsázku budou nadšeni.

Zástěra k plotně i grilu má univerzální velikost, a tak dokonale padne mužům jakékoliv postavy. Věnovat ji můžete všem správným chlapům bez rozdílu věku. A bezvadné bude, pokud ji na párty donesete zabalenou v necudném balicím papíru se spoře oděnými děvčaty. Úspěch je zaručen!

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčúterý 19.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčstředa 20.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání