Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Kuchyňská zástěra - POZOR! Chlap v kuchyni

Senzační zástěra s vtipným námětem POZOR! Chlap v kuchyni je super dárkem pro muže bez rozdílu věku. Každého obdarovaného přesvědčí, že i praktické kuchyňské pomůcky mohou mít nápaditý design. Perfektní zástěra přijde vhod zdatným kuchařům i začátečníkům. Má univerzální velikost a příjemně se nosí.

Více informací >Kód produktu: 443031

Pořiďte šikovnou zástěru a pusťte muže do kuchyně

Máte doma, milé dámy, vášnivého kuchaře? Pokud tonete v obavách, že v kuchyni nastane pohroma, máme pro vás skvělé řešení. Darujte partnerovi nebo jinému členu rodiny užitečnou kuchyňskou zástěru s originálním potiskem. Na první pohled je vidět, kdo vaří!

Netradiční zástěra s varováním

Dekorativní zástěra pro pány kuchaře zaujme a pobaví celou rodinu, včetně pozvané návštěvy. Je opravdu nepřehlédnutelná! Typicky výstražné barvy (černá v kombinaci se žlutou) a uprostřed znázorněná lebka s červeným nápisem POZOR dokonale upozorňuje na všechna možná rizika. Kdo z pánů má smysl pro recesi, tuto kuchyňskou zástěru u plotny nebo grilu pokaždé využije.

Popis produktu:

  • kuchyňská zástěra s barevným potiskem
  • materiál: 100% polyester s teflonovou úpravou
  • grafický potisk ve vysokém rozlišení
  • rozměry: 74 x 56 cm
  • praní na 30 ºC, žehlit není třeba

Vtipná zástěra s praktickým využitím

Majitel této kuchyňské zástěry se během přípravy jídla neušpiní a díky ohnivzdornému materiálu ani nepopálí. Vrchní část zástěry je opatřena pevnou šňůrkou (délka 58 cm), kterou stačí jednoduše přetáhnout přes hlavu. Na bocích se zavazuje pomocí dvou šňůrek (každá z nich má délku 60 cm).

Zástěra – POZOR! Chlap v kuchyni – se hodí na jakoukoliv postavu a roli nehraje ani věk. Darovat ji můžete manželovi, tatínkovi nebo dědečkovi. Pokud jste k přátelům pozváni na oslavu narozenin nebo zahradní párty, neváhejte s sebou vzít tuto úžasně vypadající zástěru. Zaručeně pobaví celou společnost.

Alternativní produkty

Články k produktu

Tradiční vánoční pokrmy

Tradiční vánoční pokrmy

V minulosti bylo nepsaným zvykem podávat na Štědrý večer celkem devět pokrmů. Prozradíme vám, které to například byly. Podle receptů našich prababiček si můžete připravit klasické vánoční jídlo, jako je kroupový kuba, hubník nebo jahelník. Dříve velmi oblíbené štědrovečerní pokrmy vám mohou zpestřit moderní sváteční jídelníček.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčúterý 19.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčstředa 20.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání