Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Kuchyňská zástěra - Zde velí babička

Chcete udělat babičce radost úžasným dárkem? Věnujte jí praktickou zástěru, která hodně napoví nápaditým potiskem. Pěkný obrázek s nápisem Zde velí babička ihned odhalí, kdo v kuchyni připravuje báječné pochoutky. Parádní zástěra pro šikovné kuchařinky má univerzální velikost a dobře se nosí.

Více informací >Kód produktu: 443032

Překvapte babičku k svátku nebo narozeninám

Každá paní domu ocení, pokud dostane užitečný dárek, který navíc hezky vypadá. Elegantní zástěra s motivem babičky coby šéfa kuchyně pobaví celou rodinu. Zástěrkou ve slušivé fialové barvě a se zábavným potiskem můžete svoji babičku nebo prababičku obdarovat k jakékoliv příležitosti. Dáte jí tak originálním způsobem najevo, že máte její kulinářské dobroty v oblibě.

Neocenitelný pomocník do kuchyně

Na vtipnou kuchyňskou zástěru je opravdu spolehnutí. Ochrání oblečení před znečištěním mastnými či jinými skvrnami při vaření, pečení i grilování. V nevšední zástěře je možné nejen kuchtit, ale také servírovat oběd nebo večeři.

Díky univerzální velikosti se žertovná zástěra hodí na jakoukoliv postavu. Jako jiné běžné zástěry je i tato vybavena pevnou šňůrkou (délka 58 cm), která se přetahuje přes hlavu, a další dvě šňůrky (obě s délkou 60 cm) se zavazují na bocích.

Popis produktu:

  • kuchyňská zástěra s potiskem
  • materiál: 100% polyester
  • rozměry: délka 74 cm, šířka 57 cm
  • teplota praní: 30 ºC (nežehlí se)

Dárek pro královnu kuchyně

V babičkovském věku může být žena po padesátce i mnohem starší. Senzační kuchyňská zástěra s potiskem Zde velí babička je tedy jako dárek vhodná napříč všemi generacemi. Od babiček, které dosud chodí do zaměstnání, až po seniorky. Věřte, že půvabná kuchyňská zástěrka potěší každou paní domu, ať už vaří jen o víkendech nebo i několikrát denně. Důležité je, že tento praktický dárek přijde vhod a mile překvapí.

Alternativní produkty

Články k produktu

Ryby na svátečním stole

Ryby na svátečním stole

V naší zemi je kapr jedním z typických symbolů Vánoc. Tak tomu ale nebylo vždycky. Ještě na počátku 20. století byly ryby pro mnohé domácnosti nedostupnou pochoutkou. Kapra si tehdy dopřávali pouze lidé v rybníkářských krajích nebo bohatší rodiny. Teprve později patřila rybí polévka s jikrami a smažený kapr k tradičnímu štědrovečernímu menu.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 25.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 26.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání