Kulma na lokny a kudrliny

Kulma na lokny a kudrliny
Prodej byl ukončen

Chystáte se na oslavu nebo večírek? Pak si, milé dámy a slečny, můžete doma během pár minut vytvořit účes ve stylu hollywoodských hvězd. Stačí vám k tomu loknovací kulma, která na vaší hlavě pomůže vytvarovat lokny, vlny či kudrlinky perfektního tvaru. Systém vyhřívání nového stylingového přístroje pracuje se stálou teplotou a zaručuje jedinečný výsledek. Královnou plesu nebo narozeninové párty tak budete i bez návštěvy profi kadeřníka.

Více informací >Kód produktu: 800066

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Jak si vytvořit dlouhotrvající lokny a kudrlinky

Každá žena určitě miluje ten báječný pocit, když ví, že má dokonale udělané vlasy a že její účes jen tak něco nezničí. Chcete se i vy cítit skvěle? Vyzkoušejte inovativní kulmu na lokny a kudrlinky, která perfektně oživí váš účes. Díky ní budete vypadat dobře, ať už jdete kamkoliv. Třeba do divadla, na maturitní ples, firemní večírek nebo oslavu kulatin…

 

Popis produktu:

  • loknovací kulma pro domácí použití
  • vytvoří levotočivé, pravotočivé i střídavé lokny 
  • rozměr přístroje: 27 x 8 cm
  • délka kabelu: cca 215 cm
  • teplota: 190 ºC, 210 ºC, 230 ºC

Rozvlňte svůj účes…

Trápí vás, že máte vlasy rovné jako hřebíky a ještě k tomu nepoddajné? Když se vaší pravou rukou stane profesionální kulma na lokny a kudrlinky, budete mít vyhráno! Na vaší hlavě si v pohodlí domova můžete během několika minut vytvarovat takřka umělecké dílo, a všichni se za vámi budou jenom otáčet. Vše je velmi jednoduché! Kulma si sama vtáhne vlasy do keramické komory vyhřívané ze všech stran a na vás pak záleží, zda si zvolíte levotočivé, pravotočivé či střídavé lokny a vlny.

Tip na dárek pro moderní ženu

Hledáte, pánové, užitečný dárek pro manželku nebo přítelkyni? Věřte, že loknovací kulma je trefou do černého! Potěší každou ženu, která chce být krásná a žádoucí. Se svým účesem si díky šikovné kulmě poradí sama, i bez návštěvy vlasového studia.