Kvetoucí čaj - ART collection - sada 5ks

Kvetoucí čaj - ART collection - sada 5ks
Prodej byl ukončen

Slečny i paní rády dostávají dárky pro zdraví a krásu. Překvapte je originální dárkovou sadou s pěti kusy rozličných kvetoucích čajů. Kazeta z řady ART collection potěší ženy i muže, kteří rádi relaxují u šálku vynikajícího čaje. Netradiční kvetoucí čaj vám v průsvitné konvičce rozkvete přímo před očima.

Více informací >Kód produktu: 504110

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Dopřejte svým blízkým malý zázrak

Sledovat, jak se ve skleněné konvici s horkou vodou pomalu rozvíjí čajové lístky a rozkvétá nádherný květ ukrytý uvnitř, je příjemným zážitkem. Drobný zázrak v podobě pravého kvetoucího čaje pozitivně naladí a navíc má blahodárné účinky na lidský organismus. V unikátní sadě najdete pět kvetoucích čajů s romantickými názvy: Vonící alej, Úkryt v zahradách, Tichý úplněk, Mlhavé červánky a Kouzelná fontána.

Nejhezčí kvetoucí čaje pro milovanou osobu

Dárkové balení pěti kusů kvetoucích čajů z řady ART collection je milý dárek k Valentýnu. Báječnou chutí a vizuálním požitkem z netradičního čaje můžete potěšit i maminku, tchýni nebo babičku. Stříbrný jehličkový čaj (druh zeleného čaje) je ručně vázaný do úhledné kuličky a uvnitř se skrývá nádherný květ, například lilie nebo jasmínu. Kvetoucí čaje jsou v papírové dárkové kazetě baleny vakuově po jednom kuse.

Jak připravit kvetoucí čaj

Malou kuličku usušených lístků vložte do průsvitné, nejlépe skleněné nádoby s horkou vodou. Z nenápadné kuličky se začnou pomalu rozvíjet čajové lístky a nádherný květ ukrytý vevnitř. Po vylouhování můžete čaj nalít do mističek nebo čajového šálku a v klidu popíjet.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Dárková sada ART collection je vhodná pro obchodní partnery

Nechte se inspirovat čínskou kulturou a věnujte pravé kvetoucí čaje v dárkovém balení svému nadřízenému nebo firemním partnerům. Uvidíte, že je tato zajímavá pozornost zaujme. Kvetoucí čaje z řady ART collection patří k nejkrásnějším čajovým květům a jsou nejen na dálném Východě respektovaným dárkem.

Ukázka kvetoucího čaje

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články