Kvetoucí čaj - Evergreens - Dotek Slunce 1ks

Kvetoucí čaj - Dotek Slunce 1ks
Prodej byl ukončen

Pro chvíle pohody o samotě nebo s přáteli si u nás pořiďte pravý kvetoucí čaj s názvem Dotek Slunce. Nápoj výborně chutná a zážitek z jemné chuti je umocněn úžasnou podívanou na rozkvétající květy žluté chryzantémy. Stříbrný jehličkový kvetoucí čaj je originálním dárkem pro každou příležitost.

Více informací >Kód produktu: 504004

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Jako když se vás dotknou paprsky slunce…

Za dlouhých zimních večerů nebo během sychravého podzimu vám kvetoucí čaj Dotek Slunce přijde vhod. Navodí příjemnou atmosféru, kterou se vyznačují teplé jarní nebo letní dny. Pokud hledáte dárek pro ženu, která si nejlépe odpočine při pití lahodného čaje, zapomeňte na klasický sáček se sypaným čajem a vyberte jí v našem e-shopu netradiční kvetoucí čaj. Uvidíte, že s tímto milým dárkem sklidíte úspěch.

Příprava kvetoucího čaje je snadná

Jak čaj Dotek Slunce rozkvete do plné krásy? Stačí úhlednou kuličku z usušených čajových lístků a květů vložit do průsvitné nádoby s horkou vodou. Ta způsobí, že se čajové lístky začnou pomalu rozevírat a uvolní se květy chryzantémy, které jsou ukryté uvnitř. Z jednoho rozkvetlého čaje můžete připravit až tři nálevy.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Dárek určený k relaxaci

Kvetoucí čaj – Evergreens s názvem Dotek Slunce potěší každého, kdo rád relaxuje při pití oblíbeného nápoje. Darovat ho můžete ženám i mužům bez rozdílu věku. Čínské kvetoucí čaje jsou dárkem pro zdraví, neboť blahodárně účinkují na unavený lidský organismus i psychiku.

Pravý kvetoucí čaj je vázaný do kulovitých oříšků a uvnitř každého z nich je květ různých barev a velikostí. Tajemství tohoto unikátního uměleckého dílka zná jen úzká skupina čínských mistrů. Proto, abyste si mohli dokonale užít pohled na rozvíjející se čajové lístky a květy, použijte průhlednou nádobku, jako třeba skleněnou čajovou konvici.

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články