Kvetoucí čaj - Evergreens - Elixír lásky 1ks

Kvetoucí čaj - Elixír lásky 1ks
Prodej byl ukončen

Sháníte elixír lásky? Ano, existuje! Je to pravý kvetoucí čaj, kterému podlehne každá žena i muž. Neváhejte svou drahou polovičku stříbrným jehličkovým kvetoucím čajem s nádhernými květy jasmínu a lilie obdarovat k Valentýnu. Vynikající čaj vám ideálně zpříjemní romantický večer.

Více informací >Kód produktu: 504002

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Věnujte milované osobě dárek pro zdraví

V naší pestré nabídce najdete báječné dárky, které jsou milým překvapením a ještě blahodárně působí na lidský organismus. Třeba jako kvetoucí čaj s názvem Elixír lásky. Vyznačuje se jemnou chutí a požitek z pití tohoto lahodného nápoje je umocněn o další smyslový zážitek. Při pohledu na rozkvétající čajové lístky a květy jasmínu a lilie si na své přijde i vaše oko.

Jak to udělat, aby čaj vykvetl?

Malou kuličku z usušených čajových lístků a květů vložte do průsvitné nádoby a zalijte horkou vodou. Z nenápadné kuličky začne pomalu rozkvétat nádherný květ. Použijte proto průhlednou nádobku, například čajovou konci ze skla, abyste si úžasný pohled na vykvétající čaj mohli dokonale vychutnat.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Tip na dárek pro relaxaci

Kvetoucí čaje – Evergreens jsou ideálním dárkem, který vám umožní relaxovat po každém náročném dni. Popíjet lahodný čaj lze o samotě či ve společnosti vám milých lidí. Udělat radost pravým kvetoucím čajem z daleké Číny můžete buď sami sobě, nebo potěšte své blízké a přátele. Jedná se o velice pěkný dárek k různým příležitostem, pro ženy i muže.

Víte, že…

  • Kvetoucí čaj je vázaný do kulovitých oříšků a uvnitř každého z nich je květ různých barev a velikostí.
  • Tajemství tohoto unikátního uměleckého dílka zná jen úzká skupina čínských mistrů.
  • K výrobě kvetoucích čajů se používá černý čaj, ale protože je při louhování zbarven do červena, je označován za čaj červený.
  • Z jednoho rozkvetlého čaje můžete připravit až tři nálevy.

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Dárky pro romanticky založené slečny a paní

Dárky pro romanticky založené slečny a paní

Hledáte ideální dárek pro něžnou ženu s duší romantičky? Pokud vaše přítelkyně, manželka nebo kamarádka ráda sní s otevřenýma očima a s oblibou sleduje zamilované filmy, neváhejte se porozhlédnout v našem dárkovém e-shopu. Radost partnerce uděláte třeba neobyčejným hrníčkem s překvapením, krajkovými kalhotkami v růži nebo slušivou sexy košilkou. Překvapte ženu vašeho srdce nevšedním dárkem a uvidíte, že romantický večer ve dvou nebude mít chybu.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články