Kvetoucí čaj - Evergreens - Jasmínový polibek 1ks

Kvetoucí čaj - Jasmínový polibek 1ks
Prodej byl ukončen

Darujte mamince nebo partnerce originální dárek, a to kvetoucí čaj s názvem Jasmínový polibek. Obdarovanou potěší vynikající, velice jemná chuť čaje. Navíc pravý kvetoucí čaj připomíná malé umělecké dílko tvořené fermentovanými stříbrnými jehličkami s jasmínem a chryzantémou.

Více informací >Kód produktu: 504000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Ideální dárek pro chvíle pohody

Máte mezi členy rodiny nebo přáteli milovníky lahodných čajů s různými příchutěmi? Nechcete darovat jen krabičku nebo sáček s čajem, byť výborné chuti? Překvapte netradičním kvetoucím čajem pocházejícím z daleké Číny. Báječnou chutí se vyznačuje čaj Jasmínový polibek, který si lze vychutnat o samotě nebo nabídnout vzácné návštěvě.

Vyzkoušejte zázračný kvetoucí čaj

Kdy se kvetoucí čaj Jasmínový polibek rozvine? Vložte ho do skleněné nádoby s horkou vodou, která způsobí, že se čajové lístky začnou pomalu rozevírat. Také se uvolní nádherný květ, který byl ukrytý uvnitř. K výrobě kvetoucích čajů se v Číně používá černý čaj, avšak známý jako čaj červený (při louhování se totiž zbarví do červena).

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Jasmínový polibek věnovaný z lásky

Věnujte pravý kvetoucí čaj s názvem Jasmínový polibek ženě, kterou máte rádi. Může to být vaše partnerka, ale nevšední kvetoucí čaje jsou vhodné i jako dárek pro maminku, babičku nebo tchýni. Darovat kvetoucí čaj – Evergreens je možné k jakékoliv příležitosti, včetně Dne matek.

Tajemství vázání čajových lístků

Zajímá vás, jak toto ojedinělé dílko, které umí vytvořit jen úzká skupina čínských mistrů, vzniká? Kvetoucí čaj je vázaný do kulovitých oříšků a uvnitř každého z nich je květ různých barev a velikostí. Pomocí nádobky a horké vody se pak kvetoucí čaj naplno rozvine. Abyste si mohli vychutnat úžasný pohled na rozvíjející se čaj, použijte průhlednou nádobku, třeba čajovou konvici ze skla.

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články