Kvetoucí čaj - Evergreens - sada 10ks s konvičkou

Kvetoucí čaj - Evergreens s konvičkou
Prodej byl ukončen

Potěšte nejlepší kamarádku dárkem pro zdraví a krásu. Určitě ji originální dárková sada 10 kusů různorodých kvetoucích čajů potěší. Součástí sady je skleněná konvička, v níž půvab kvetoucího čaje nádherně vynikne. Ochutnejte nápoj jemné chuti a dopřejte si úžasný pohled na rozkvétající květ jasmínu či lilie.

Více informací >Kód produktu: 504011

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Kvetoucí čaje v dárkovém balení pro ženy každého věku

Hledáte zajímavý dárek pro maminku, babičku nebo tchýni? Dárková krabička s 10 kusy pravých kvetoucích čajů je ideálním řešením. Také se jedná o skvělý dárek pro muže, kteří patří k milovníkům kvalitního čaje z východoasijského kontinentu. Dárkové balení obsahuje pět druhů kvetoucích čajů (po dvou kusech), a to Jasmínový polibek, Žár srdce, Elixír lásky, Sladká Lili a Dotek Slunce. Sada je doplněna o průhlednou konvičku, kterou použijte při přípravě těchto netradičních čajů.

Jak to udělat, aby čaj rozkvetl

Kvetoucí čaje jsou ručně vázané čajové lístky stříbrné jehly (druh oblíbeného zeleného čaje) a k nim se přidávají další květy, jako například jasmín, karafiát, lilie nebo chryzantéma. Úhlednou kuličku kvetoucího čaje (8 g) ponořte do průsvitné konvičky s horkou vodou. Když si počkáte, uvidíte na vlastní oči rozkvétání květu. Po vylouhování nalijte čaj do mističek nebo čajových šálků a můžete ochutnat.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Tip: Jakmile je čaj po plném vylouhování, je možné jej nechat ve skleněné konvičce se studenou vodou. Vznikne tak velmi hezká dekorace, je však potřeba denně vodu měnit.

Perfektní dárek pro relaxaci

Odpočívat po rušném dni a přitom popíjet lahodný a zdraví prospěšný kvetoucí čaj můžete o samotě nebo ve společnosti dobrých přátel. Unikátní dárkové balení se skleněnou konvičkou je krásný dárek k Valentýnu, Dni matek nebo Vánocům.

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články