Kvetoucí čaj - Evergreens - sada 5ks

Kvetoucí čaj - Evergreens - sada 5ks
Prodej byl ukončen

Každou ženu potěšíte krásnou dárkovou sadou pěti kusů různorodých kvetoucích čajů. Kouzlu a lahodné chuti pravého kvetoucího čaje podlehnou nejen ženy, ale i muži. Originální kvetoucí čaje z dárkového balení vám rozkvetou přímo před očima.

Více informací >Kód produktu: 504010

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Tip na dárek pro chvíle pohody

V naší bohaté nabídce najdete skvělé dárky, které jsou netradiční a ještě blahodárně působí na lidský organismus. Jako třeba unikátní sada s pěti kvetoucími čaji z daleké Číny. Pěkná dárková krabička obsahuje kvalitní čaje s nevšedními názvy: Jasmínový polibek, Žár srdce, Elixír lásky, Sladká Lili a Dotek Slunce.

Vychutnejte si malý zázrak

Ještě jste pravý kvetoucí čaj na vlastní oči neviděli? Prozradit můžeme, že kvetoucí čaje jsou ručně vázané čajové lístky stříbrné jehly, což je druh oblíbeného zeleného čaje. K těmto čajovým lístkům se přidávají další bylinky nebo květy, jako například jasmín, lilie, karafiát nebo chryzantéma.

Jak se kvetoucí čaj připravuje?

Malou kuličku usušených čajových lístků vložte do průsvitné nádobky a zalijte horkou vodou. Z nenápadné kuličky začne pomalu rozkvétat nádherný květ, který se skrýval uvnitř. Použijte průhlednou nádobku, například čajovou konci ze skla, abyste si úžasný pohled na rozkvétající čaj mohli náležitě vychutnat.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Sada kvetoucích čajů pro zdraví

Kvetoucí čaje uložené v dárkové krabičce jsou ideálním dárkem pro maminku, babičku, kamarádku nebo tchýni. Také pánové určitě kvetoucím čajům přijdou na chuť! Popíjet lahodný a zdraví prospívající čaj lze o samotě či ve společnosti přátel. Udělat někomu radost pravým kvetoucím čajem z východní Asie můžete k jakékoliv příležitosti. Originální kvetoucí čaje v dárkovém balení jsou milý dárek k Valentýnu, Dni matek, Vánocům nebo narozeninám.

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články