Kvetoucí čaj - Evergreens - Sladká Lili 1ks

VýprodejSleva 50%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015
Kvetoucí čaj - Sladká Lili 1ks
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 50%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015

Chcete tip na originální dárek pro zdraví? Věnujte pravý kvetoucí čaj s názvem Sladká Lili. Každý, koho čajem z východní Asie obdarujete, bude nadšen jeho jemnou chutí. Stříbrný jehličkový čaj s květy lilie připomíná malé umělecké dílko a potěší jak chuťové buňky, tak i vaše oči.

Více informací >Kód produktu: 504003

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Kvetoucí čaj pro chvíle pohody

Pokud před ostatními nápoji dáváte přednost lahodným čajům, které blahodárně působí na lidský organismus, kvetoucí čaj Sladká Lili si neváhejte objednat. Nebo netradičním čajem můžete obdarovat členy rodiny, kamarády či kolegy. Báječný kvetoucí čaj pochází z Číny a skvěle chutná o samotě i v kruhu přátel.

Jak se nápoj připravuje

Co je třeba udělat, aby se pravý kvetoucí čaj rozvinul v nádherný květ? Vložte kuličku usušených čajových lístků a květů do průsvitné nádoby a zalijte horkou vodou. Jejím působením se kvetoucí čaj Sladká Lili začne pomalu rozvíjet. Podívaná na rozvíjející se čajové lístky a rozkvétající květ lilie je skutečně úchvatná.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Dárek z lásky pro ženy všech generací

Kvetoucí čaje – Evergreens patří k pozornostem, kterými můžete dát najevo, co k osobě, kterou chcete obdarovat, opravdu cítíte. Čaj Sladká Lili je pěkný dárek pro partnerku k svátku zamilovaných nebo jím překvapte ke Dni matek vaši maminku. Odměnit kvetoucím čajem můžete za nezištnou pomoc i bezvadnou kolegyni nebo šéfovou.

Tajemství kvetoucího čaje

K výrobě kvetoucích čajů se v Číně používá černý čaj, ale známý je jako červený. Při louhování se totiž zabarvuje do červena. Kvetoucí čaj je vázaný do kulovitých oříšků a uvnitř každého z nich je květ různých barev a velikostí. V nádobce s horkou vodou se pak kvetoucí čaj naplno rozvine. Abyste si úžasný pohled na rozkvétající čajové lístky a květ mohli užít, nezapomeňte ho vložit do průhledné nádobky, například ze skla.

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články