Kvetoucí čaj - Evergreens - Žár srdce 1ks

VýprodejSleva 50%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015
Kvetoucí čaj - Žár srdce 1ks
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 50%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015

Obdarujte svoji drahou polovičku k Valentýnu originálním kvetoucím čajem s výstižným názvem Žár srdce. Pravý kvetoucí čaj je milým dárkem pro každého milovníka těch nejlepších čajů z daleké Číny. V tomto případě si můžete vychutnat stříbrný jehličkový čaj s květy karafiátu.

Více informací >Kód produktu: 504001

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Dárek pro relaxaci a dobrou chuť!

Hledáte dárek pro někoho, kdo si nejlépe odpočine při pití kvalitního čaje s vynikající chutí? Pokud nechcete darovat pouze klasický sáček se sypaným čajem, vyberte si v našem e-shopu originální kvetoucí čaj Žár srdce. Obdarovaného či obdarovanou skutečně zahřeje u srdíčka a ještě nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky.

Zázračný kvetoucí čaj

Jak to udělat, aby čaj rozkvetl a mohli jste ho ochutnat? Stačí kuličku kvetoucího čaje vložit do průsvitné nádoby s horkou vodou, která způsobí, že se čajové lístky začnou pomalu rozevírat a uvolní se květy karafiátu, které byly ukryté uvnitř. Z jednoho rozkvetlého čaje můžete připravit až tři nálevy.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Tip na dárek pro ženy všech generací

Kvetoucí čaj – Evergreens s názvem Žár srdce příjemně překvapí vaši partnerku, maminku, babičku nebo kamarádku. Jedná se o pěkný dárek k jakékoliv příležitosti. Čínské kvetoucí čaje jsou navíc velmi zdravé a působí blahodárně na lidský organismus.

Víte, že…

  • K výrobě kvetoucích čajů se používá černý čaj, ale protože je při louhování zbarven do červena, je označován za čaj červený.
  • Kvetoucí čaj je vázaný do kulovitých oříšků a uvnitř každého z nich je květ různých barev a velikostí.
  • Tajemství tohoto unikátního uměleckého dílka zná jen úzká skupina čínských mistrů.
  • Proto, abyste si mohli dokonale vychutnat pohled na kvetoucí čaj, použijte průhlednou nádobku, třeba skleněnou čajovou konvici.

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články