Kvetoucí čaj - Ovocný - Ananas 1ks

VýprodejSleva 45%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015
Kvetoucí čaj - Ovocný - Ananas 1ks
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 45%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015

Darujte přátelům pro chvíle relaxace vynikající kvetoucí čaj s ovocnou příchutí. Originálním čajem s tropickou chutí ananasu potěšíte každého milovníka kvalitních čajů. Zážitek z osvěžující příchutě exotického ovoce je umocněn pohledem na rozkvétající čajový květ ve skleněné nádobce.

Více informací >Kód produktu: 504302

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Kvetoucí čaj Ananas – dárek ke každé příležitosti

Překvapit své blízké netradičním kvetoucím čajem s příchutí ananasu můžete k narozeninám, svátku či Vánocům, nebo jen tak pro radost! Úžasný kvetoucí čaj Ananas je ideální dárek pro zdraví i dobrou náladu. Popíjet nápoj ze speciální odrůdy čajovníku Stříbrná jedle (Silver Needle) lze doma o samotě nebo si můžete s kolegy na pracovišti zpestřit polední pauzu.

Jak kvetoucí čaj připravit

Přípravu pravého kvetoucího čaje vám usnadní návod v češtině, který je součástí balení. Vše je jednoduché! Nejprve si připravte průsvitnou nádobku, nejlépe čajovou konvici z varného skla, a do ní nalijte horkou vodu. Poté vložte do nádobky kuličku usušených čajových lístků. Až nenápadná kulička nasákne horkou vodou, kvetoucí čaj se začne pomalu rozvíjet.

Podívaná na rozkvétající čajový květ opravdu stojí za to! Po vylouhování můžete čaj ochutnat, konvičku opět naplnit horkou vodou a pak si znovu nalít šálek čaje. Z jednoho balení lze získat 3 až 4 nálevy.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Poznejte tajemství kvetoucích čajů z daleké Číny

Čajovník Stříbrná jehla, což je odrůda oblíbeného zeleného čaje, poskytuje dokonale dlouhé, úzké a pevné lístky, které je možné tvarovat. Každý čajový lístek je jemně ochmýřený a dává nápoji příjemně nasládlou chuť, která nehořkne ani po vícenásobném louhování. Pokud chcete mít z ručně vázaného kvetoucího čaje zajímavou dekoraci, nechte rozkvetlý čajový květ v průhledné konvičce se studenou vodou (denně ji ale vyměňte).

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články