Kvetoucí čaj - Ovocný - Jahoda 1ks

VýprodejSleva 50%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015
Kvetoucí čaj - Ovocný - Jahoda 1ks
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 50%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015

Darujte kamarádce perfektní dárek pro zdraví. Kvetoucí čaj s jahodovou příchutí jí přijde vhod, až si bude chtít v klidu odpočinout. Stříbrný jehličkový čaj s chutí jahody vykvete před očima do nádherného čajového květu. Stačí ho vložit do průsvitné konvičky s horkou vodou a malý zázrak se může uskutečnit.

Více informací >Kód produktu: 504303

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Netradiční kvetoucí čaj – ideální dárek pro relaxaci

Hledáte originální dárek pro každou příležitost? Milovníkům čajů ovocné chuti můžete v našem e-shopu pořídit pravý kvetoucí čaj s příchutí jahody. Dárek pro dobrou náladu a chvíle pohody potěší ženy i muže bez rozdílu věku. Výjimečný nápoj ze speciální odrůdy čajovníku Stříbrná jedle (Silver Needle) skvěle chutná o samotě i v příjemné společnosti.

Příprava kvetoucího čaje je snadná!

Součástí balení je návod v češtině, kterým se můžete během přípravy neobyčejného ovocného čaje řídit. Nápoj se připravuje v průsvitné nádobce, například ve skleněné čajové konvici (s objemem 0,6 l). Do ní nejprve nalijte horkou vodu a potom vložte ručně vázanou kuličku usušených čajových lístků.

Zprvu nenápadná kulička nasákne horkou vodou a pravý kvetoucí čaj se začne pomalu rozvíjet. Pohled na probouzející se čajové lístky a rozkvétající nádherný květ je opravdu úžasný. Po vylouhování můžete čaj ochutnat, čajovou konvičku opět naplnit horkou vodou a po chvíli si znovu užít další šálek čaje. Jedno balení (o hmotností cca 7 g) vystačí na 3 až 4 nálevy.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Kvetoucí čaj si určitě oblíbíte

Možná se příprava a popíjení kvetoucího čaje stane u vás doma pravidelným rituálem. Lahodný nápoj z čajových lístků Stříbrné jedle a s příchutí jahody vás osvěží a pozitivně naladí. Kvetoucí čaj Jahoda výjimečně chutná, a zároveň může být hezkou dekorací. Jak na to? Čajový květ po úplném vylouhování nechte ve skleněné nádobce se studenou vodou,. Každý den ale vodu měňte.

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články