Kvetoucí čaj - Ovocný - Mango 1ks

VýprodejSleva 50%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015
Kvetoucí čaj - Ovocný - Mango 1ks
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 50%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015

Pro milovníky exotických chutí máme v naší nabídce originální kvetoucí čaje s ovocnými příchutěmi. Ochutnat můžete stříbrný jehličkový čaj s osvěžující příchutí manga. Výborně chutná a navíc vám poskytne i skvělý vizuální zážitek. Pravý kvetoucí čaj je ideálním dárkem pro ženy i muže.

Více informací >Kód produktu: 504300

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Vychutnejte si tropickou chuť kvetoucího čaje Mango

Máte v kruhu rodiny nebo přátel milovníky ovocných čajů? Překvapte je netradičním kvetoucím čajem s příchutí manga. Báječný kvetoucí čaj je perfektním dárek pro zdraví i dobrou pohodu a hodí se darovat k různým příležitostem. Popíjet nápoj ze speciální odrůdy čajovníku Stříbrná jedle (Silver Needle) můžete zcela o samotě nebo v okruhu vám milých lidí.

Jak se správně kvetoucí čaj připravuje

Pro přípravu netradičního čaje je nejlepší použít průsvitnou nádobku, například čajovou konvici z varného skla. Do konvice nalijte horkou vodu a poté vložte kuličku usušených čajových lístků. Působením horké vody se kvetoucí čaj začne pomalu rozvíjet. Podívaná na rozkvétající čajový květ opravdu stojí za chvilku čekání. Po vylouhování můžete čaj ochutnat a konvičku opět naplnit horkou vodou, a to až 4x.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Kvetoucí čaj s příchutí manga je milou pozorností pro každou ženu, která má ráda nápoje s ovocnou příchutí. Pravým kvetoucím čajem Mango můžete potěšit partnerku, maminku, tchýni nebo šéfovou.

Víte, že…

Čajovník Stříbrná jehla, což je odrůda oblíbeného zeleného čaje, poskytuje ideálně dlouhé, úzké a pevné lístky vhodné k tvarování. Tyto čajové lístky jsou jemně ochmýřené a dávají nápoji příjemnou nasládlou chuť, která nehořkne ani po vícenásobném louhování. Ručně vázané kvetoucí čaje s ovocnou příchutí jsou skvělým osvěžením zejména v letním období.

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články