Kvetoucí čaj - Ovocný - Máta 1ks

VýprodejSleva 45%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015
Kvetoucí čaj - Ovocný - Máta 1ks
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 45%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015

Zejména v letním období vám přijde vhod originální kvetoucí čaj s příchutí svěží máty. Darovat stříbrný jehličkový čaj obohacený o mátu můžete členům rodiny, kolegům nebo kamarádům k různým příležitostem. Kvetoucí čaj Máta skvěle chutná a na své si přijdou i vaše oči.

Více informací >Kód produktu: 504301

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Ochutnejte netradiční čaj s esencí máty

Všem milovníkům čajů výjimečné chuti neváhejte v našem dárkovém e-shopu pořídit pravý kvetoucí čaj s příchutí máty. Jedná se o perfektní dárek pro zdraví, krásu i dobrou pohodu, který potěší ženy i muže bez rozdílu věku. Odpočívat a přitom popíjet nápoj ze speciální odrůdy čajovníku Stříbrná jedle (Silver Needle) můžete o samotě anebo v kruhu dobrých přátel.

Jak správně kvetoucí čaj připravit

Součástí balení je návod v češtině, který obsahuje přesné pokyny k přípravě kvetoucího čaje Máta. Netradiční nápoj je nejlepší připravovat v průsvitné nádobce. Použijte třeba čajovou konvici z varného skla a do ní nalijte horkou vodu. Poté do průhledné nádobky ponořte ručně vázanou kuličku usušených čajových lístků.

Působením horké vody se kvetoucí čaj začne pomalu rozvíjet. Podívaná na rozkvétající čajový květ opravdu stojí za to! Po vylouhování můžete čaj ochutnat a konvičku opět naplnit horkou vodou, abyste si mohli užít další šálek čaje. Jedno balení, s hmotností cca 7 g, vám vystačí na 3 až 4 nálevy.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Dárek pro milovníky ovocných čajů

Kvetoucí čaj s příchutí máty je milým dárkem pro chvíle pohody. Čajové lístky Stříbrné jedle obohacené o esenci máty jsou velmi osvěžujícím nápojem, který vám zvláště v letních vedrech dodá energii. Kvetoucí čaj Máta výtečně chutná, a současně je krásnou dekorací. Stačí čajový květ po úplném vylouhování nechat ve skleněné konvičce se studenou vodou, kterou ale každý den vyměňte.

Ukázka kvetoucího čaje

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články