Kvetoucí čaj - Ovocný - Meloun 1ks

VýprodejSleva 50%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015
Kvetoucí čaj - Ovocný - Meloun 1ks
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 50%Výprodej - Prošlé datum spotřeby - 31.7.2015

Vyzkoušejte pravý kvetoucí čaj s plnou ovocnou chutí. Nápaditým dárkem s osvěžující příchutí melounu zaujmete každého milovníka kvalitních čajů. Na své si přijdou nejen chuťové buňky, nadšeni budete i úžasným pohledem na krásný čajový květ, který se rozvine přímo před vašima očima.

Více informací >Kód produktu: 504304

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Kvetoucí čaj Meloun – dárek pro každou příležitost

Neváhejte své blízké nebo přátele překvapit netradičním kvetoucím čajem s příchutí melounu. Tento vskutku originální dárek můžete věnovat k narozeninám, svátku, Vánocům nebo Valentýnu. Kvetoucí čaj s ovocnou chutí je dárkem pro dobrou náladu a ještě obdarovanému navrátí potřebnou energii. Výjimečný nápoj ze speciální odrůdy čajovníku Stříbrná jedle (Silver Needle) si lze vychutnat o samotě nebo v příjemné společnosti.

Jak si kvetoucí čaj připravit

Přípravu pravého kvetoucího čaje vám usnadní český návod přiložený v balení. Vše je velice snadné! Nejprve si připravte průhlednou nádobku, nejlépe skleněnou čajovou konvici (0,6 l) a do ní nalijte horkou vodu. Poté do nádobky ponořte kuličku usušených čajových lístků. Jakmile nenápadná kulička nasákne horkou vodou, kvetoucí čaj se začne pomalu rozvíjet.

Tato podívaná skutečně stojí za to! Po vylouhování si čaj můžete nalít do šálku nebo mističky a ochutnat. Konvičku je možné opět naplnit horkou vodou a pak si znovu dopřát šálek čaje. Z jednoho balení kvetoucího čaje (cca 7 g) lze získat 3 až 4 nálevy.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Tajemství kvetoucích čajů z Východu

Čajovník Stříbrná jehla je odrůda zeleného čaje, která poskytuje dokonale dlouhé, úzké a pevné lístky. Právě z nich se nejlépe tvarují ručně vázané kuličky s uvnitř skrytým květem. Pokud chcete mít z kvetoucího čaje zajímavou dekoraci, nechte rozkvetlý čajový květ v průhledné konvičce naplněné studenou vodou (denně ji ale měňte).

Ukázka kvetoucího čaje

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články