Kvetoucí čaj - TAO CURA - sada 5ks

Kvetoucí čaj - TAO CURA - sada 5ks
Prodej byl ukončen

Báječným dárkem pro chvíle pohody je elegantní dárková sada pěti kvetoucích čajů z řady TAO CURA. Potěší všechny milovníky pravých čínských čajů, které blahodárně působí na tělo i duši. V průsvitné nádobce vám netradiční kvetoucí čaje poskytnou úžasný vizuální zážitek.

Více informací >Kód produktu: 504210

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Ideální dárek pro zdraví a krásu

Neváhejte svým blízkým nebo přátelům darovat k jakékoliv příležitosti originální dárkovou krabičku s pěti druhy kvetoucího čaje. Dopřejete obdarovaným nejen vynikající chuťový, ale i vizuální zážitek. Malý zázrak v podobě pravého kvetoucího čaje z řady TAO CURA pozitivně naladí a pomůže zahnat stres.

Krásný dárek pro všechny milovníky čaje

Luxusní černá krabička s pěti kvetoucími čaji, balenými vakuově po jednom kuse, je netradičním dárkem, který bude mít rozhodně úspěch. Stříbrný jehličkový čaj (druh zeleného čaje) s další bylinkou a květem je ručně vázaný za pomoci provázku do úhledné kuličky. Hmotnost jednotlivých kvetoucích čajů je cca 7 g.

V unikátní sadě se nacházejí tyto kvetoucí čaj1:id:

  • 1. Květ bystrosti (amarant)
  • 2. Květ mladosti (ženšen)
  • 3. Květ radosti (jasmín)
  • 4. Květ zotavení (měsíček)
  • 5. Květ harmonie (levandule)

Jak správně připravit kvetoucí čaj

Do průsvitné nádoby z varného skla nalijte horkou vodu a ponořte do ní malou kuličku kvetoucího čaje. Z nenápadné kuličky se začnou pomalu rozvíjet čajové lístky a nádherný květ ukrytý vevnitř. Po vylouhování můžete čaj nalít do mističek nebo čajového šálku a v klidu popíjet. Z jednoho květu lze připravit nálev 3 až 4x.

Doporučení:

  • teplota vody: 85 ºC
  • objem: cca 500 ml
  • doba louhování: 8 min

Překvapte dárkovou sadou firemní partnery

Inspirujte se čínskou kulturou a věnujte pravé kvetoucí čaje v dárkovém balení jako netradiční pozornost vašim obchodním partnerům. Kvetoucí čaje z řady TAO CURA s výjimečnou chutí jsou nevšedním a noblesním dárkem pro muže i ženy.

Články k produktu

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Kvetoucí čaje pro chvíle pohody

Na podzim už se brzy stmívá a nevlídné počasí nám občas pořádně pokazí náladu. Jak si ji vylepšit? Pokud patříte k milovníkům lahodných sypaných čajů, vyzkoušejte netradiční kvetoucí čaj. Potěší vaše chuťové buňky a ještě vám nabídne úžasnou podívanou na rozvíjející se čajové lístky a nádherný květ. Oblíbené čínské kvetoucí čaje, které blahodárně působí na lidský organismus, jsou pěkným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články