Lampička na knihu

Sleva 65%
Lampička na knihu
Prodej byl ukončen
Sleva 65%

Patříte k vášnivým čtenářům? Pak se vám bude hodit naše praktická lampička na knihu. Ideálně vám posvítí na čtení, ať už v posteli nebo při noční cestě autobusem či vlakem. Zkrátka všude tam, kde si chcete číst a přitom nerušit okolí. Cestovní lampička je snadno přenosná a díky vysoce svítivé LED diodě s nízkou spotřebou vydrží svítit víc jak rok.

Více informací >Kód produktu: 120011

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Skvělý dárek pro všechny čtenáře

Nevíte, čím překvapit milovníky detektivek nebo třeba dobrodružných románů? Nemusíte hned běžet do knihkupectví a shánět žhavou novinku. Každému, kdo bez knížky prakticky neudělá ani krok, můžete darovat velmi užitečnou pomůcku, jako je skladná a lehce přenosná lampička na knihu. Pomocí klipu ji lze jednoduše přichytit ke knize a ruce zůstávají volné pro pohodlné držení knížky. Zapíná se stiskem tlačítka na boku a směr osvětlení si můžete nastavit. 

Popis produktu:

  • cestovní lampička na knihy
  • spouštění pomocí tlačítka
  • nastavitelný směr osvětlení
  • klip pro přichycení ke knize
  • svítivá LED dioda
  • délka: 12 cm

Lampička s vysokou svítivostí i výdrží

Také se těšíte, až si večer vlezete do postele a v klidu se začtete do své oblíbené knihy? Naše moderní lampička vám – coby ideální společník pro takové večery – opravdu přijde vhod. Když ostatní už spí a vy nechcete zbytečně svítit velkým světlem, stačí sáhnout po praktické lampičce a můžete se pustit do čtení…

Úžasná vychytávka na cesty

Cestovní lampičku na knihy ocení i všichni čtenáři, kteří často cestují a četbou si krátí nekonečné cesty autobusem nebo vlakem. Jakmile se začne smrákat, malá lampa hezky posvítí na všechna písmenka. Noční knihomolové si díky tomuto neocenitelnému pomocníkovi přijdou na své, aniž by velkým či ostrým světlem rušili okolí.