Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Létající přání

VýprodejSleva 65%
VýprodejSleva 65%

Chystáte se na oslavu narozenin? Překvapte oslavence originálním létajícím přáním. Pokud má obdarovaný tajné sny, může je na lampiónku vyslat do nebe a přát si jejich splnění. Text se píše na papírový létající lampión, poté zapálíte hořák a až se lampiónek naplní horkým vzduchem, můžete ho pustit vzhůru k nebesům.

Více informací >Kód produktu: 650000

Hledáte romantický dárek? Věnujte létající přání

Barevný létající lampión je ideálním dárkem k Valentýnu či kulatým narozeninám, a hodí se i jako netradiční svatební dar. Létající přání zpestří každou narozeninovou párty, ale i svatbu nebo rodinnou oslavu pod širým nebem. Létajícím lampiónkem můžete odměnit také školáka za pěkné vysvědčení. Váš potomek si napíše na lampión svoje přání a vy zařídíte, že se tajné přáníčko dostane až do oblak.

Popis produktu:

 • originální létající přání
 • vyrobeno z nehořlavého papíru
 • barva lampiónku: bílá nebo modrá
 • dno o průměru: cca 35 cm
 • návod k použití je součástí balení
 • ideální překvapení pro letní oslavu

Odkud se vlastně létající přání vzala?

Posílat k nebesům barevné lampiónky a těšit se, až se přání vyplní, je oblíbenou součástí večírků a různých oslav, včetně příchodu nového roku. Z historie víme, že tato skvělá tradice se do Evropy dostala z Dálného východu. Tamní obyvatelé už před více než 2000 lety viděli v létajících lampióncích dokonalý prostředek ke komunikaci s jinak nedosažitelnými bohy. Zkuste i vy tímto neobyčejným způsobem požádat nebeské anděly o splnění vašich tajných snů…

Informace k praktickému použití:

 • létající přání je vhodné vypouštět na volném prostranství
 • nesmí vát silný vítr (nad 5 km/hod)
 • jakmile vyhoří náplň, lampión se snese k zemi a sám se rozloží
 • jedná se o ekologický produkt, zhotovený z unikátního rýžového papíru
 • hořák tvoří kostička suchého lihu, který po vyhoření samovolně zhasne

Alternativní produkty

Články k produktu

Přání k Vánocům, které potěší

Přání k Vánocům, které potěší

Krásné a šťastné vánoční svátky si lidé vzájemně přejí prostřednictvím papírových kartiček už více jak 150 let. Vánoční pohlednice byly nejprve posílány v zalepených obálkách, ale v 2. polovině 19. století se už rozesílaly samostatně. Přestože doba přinesla nové možnosti jak přát k Vánocům a novému roku, spousta lidí nedá na posílání pohlednic dopustit. Patříte mezi ně?

Zobrazit celý článek

Pusťte do oblak svůj lampiónek štěstí

Pusťte do oblak svůj lampiónek štěstí

Když si něco moc přejeme, často a třeba i podvědomě se obracíme k nebesům. Někdo prosí o splnění přání nebeské anděly, zatímco jiný na věci mezi nebem a zemí nevěří. V každém případě stojí za zkoušku vyslat vzhůru k oblakům originální lampiónek štěstí, který bude nositelem vašeho tajného přání. Odkud se létající lampiónky vlastně vzaly a jak s nimi správně manipulovat – to vám prozradí náš článek.

Zobrazit celý článek

Pozvěte přátele na báječnou párty

Pozvěte přátele na báječnou párty

Chystáte večírek a chcete, aby byl opravdu výjimečný? V naší nabídce je vám k dispozici vše potřebné k tomu, aby vaše párty byla vskutku originální. Hostům můžete naservírovat nápoje ve sklenicích s neokoukaným designem a drink osvěžit kostkami ledu třeba ve tvaru lebky nebo potopeného Titaniku. Váznoucí zábavu pak zaručeně rozptýlí stolní hry s alkoholovým či jemně erotickým motivem. Neváhejte se inspirovat!

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 23.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 24.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání