Lasový držák na víno

Lasový držák na víno
Prodej byl ukončen

Jak upoutat pozornost návštěvy? Vystavte na prostřený stůl víno chycené v lasu. Takový úlovek se vašim hostům bude určitě líbit. Lasový držák na láhev vína je vyztužen kovovou výplní, díky níž může pevně stát. Tato úžasná dekorace se hodí do každé moderní domácnosti.

Více informací >Kód produktu: 760001

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Tip na dárek pro vinaře

Pokud právě sháníte originální dárek pro majitele vinotéky, dokonalý lasový držák na víno je správnou volbou. Milovníci a znalci vína tuto netradiční dekoraci jistě ocení!

Chcete-li darovat oslavenci lahvinku kvalitního vína, nechte se inspirovat naší bohatou nabídkou dárků pro vinaře a věnujte i netypický stojan na víno. Zajímavý nápad, jak dekorovat na stole láhev vína, zaujme vaše přátele i členy rodiny.

Základní údaj1:id:

  • lasový držák na víno
  • unese láhev o objemu 0,7 až 1 l
  • průměr hrdla lahve může být 2,7 až 3 cm
  • vhodný pro všechny klasické lahve vína

Popis produktu:

  • stojan na víno v podobě provazu
  • barevné provedení: bílá barva
  • laso je vyrobeno z umělého vlákna
  • je vyztuženo kovovou výplní
  • výška držáku je 18 cm, délka 30 cm
  • stojná plocha je cca 32 x 12 cm

Pořiďte u nás vtipný dárek do domácnosti

Hledáte nevšední svatební dar? Věnujte novomanželům netradiční stojan na víno. Mezi ostatními prezenty se tato atraktivní dekorace bude skvěle vyjímat. Pořídit lasový držák na vinné lahve můžete i k jiným příležitostem. Pokud jste například pozváni na večírek k přátelům, neobvyklý držák na víno neváhejte přinést paní či pánovi domu.

Stylový stojan na lahvinku dobrého nápoje na sebe okamžitě upoutá pozornost. Na první pohled vypadá jako dílo kouzelníka, ale v podstatě jde o rafinovaný trik. Magicky působící stojan je kovový a je pouze potažen provazem z umělého vlákna. O lahvinku vína nemusíte mít obavy, lasový držák ji bez problémů udrží.

Články k produktu

Víno – dárek pro zdraví?

Víno – dárek pro zdraví?

Darovat láhev kvalitního vína se hodí nejen milovníkům a znalcům tohoto oblíbeného nápoje. Víno je skvělým vánočním nebo firemním dárkem a k lahvince můžete přidat i dárkové sady se sommelierskými potřebami. Výborného červeného nebo bílého vína se každý z nás v příjemné společnosti s chutí a rád napije. Pokud vás zajímá, zda může mít víno příznivé účinky na lidský organismus, přečtěte si následující článek.

Zobrazit celý článek

Kam přehledně uložit doplňky do domácnosti

Kam přehledně uložit doplňky do domácnosti

Dostáváte od svých blízkých nejraději originální, a přitom užitečné dárky? Pak vám už možná doma nestačí prostory pro uložení všech potřebných pomůcek a nezbytných doplňků. Skvělým řešením pro přehledné uschování věcí jsou prostorné vestavěné skříně. Do nich se vám vejde kdeco a za zavřenými skříňovými dveřmi budou vaše poklady ukryty před každou návštěvou.

Zobrazit celý článek

Jak otevřít víno bez vývrtky

Jak otevřít víno bez vývrtky

Znáte to, „zákon schválnosti“ funguje dokonale. Potřebnou věc, kterou máme mít právě po ruce, obvykle ne a ne najít. Už se vám možná stalo, že se sešla bezvadná parta a někoho napadlo přinést láhev vína. Ovšem vývrtka nebyla k nalezení. Naštěstí existují fígle, jak flašku otevřít jiným způsobem než za pomoci vývrtky.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články