Lávová lampa 40cm - černý podstavec

Lávová lampa 40cm - černá
Prodej byl ukončen

Báječným dárkem pro chvíle pohody je originální lávová lampa s elegantním černým stojanem. Dekorativní lampou, uvnitř které se pohybuje a třpytí proud lávy, potěšíte každou paní nebo pána domu. 40cm lávová lampa, u níž se příjemně relaxuje, může být ozdobou obývacího pokoje i ložnice, ale také kanceláře či domácí pracovny.

Více informací >Kód produktu: 502011

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Designová lampička, která umí kouzlit

Je prokázáno, že neobyčejná lávová lampa disponuje hypnotickými vlastnostmi. Pokud se do ní byť jen na chvilku zadíváte, hned tak z ní oči nespustíte. Relaxační účinky fascinující olejové lampy si oblíbili pánové i dámy, a je nápaditým dárkem k jakékoliv příležitosti. Magickou hru barev lávová lampa předvádí zejména potmě. Můžete si díky jejímu umění zpříjemnit odpočinek o samotě, i v dobré společnosti.

Popis produktu:

  • stolní lávová lampa s výškou 40 cm
  • slouží jako nevšední ozdoba interiéru
  • současně uvolňuje psychické napětí
  • barevné provedení podstavce lampy: černá barva
  • náplň lampy tvoří olej a různě zbarvený vosk (představující lávu)

Jak senzační lampička funguje

V černém podstavci lampy je umístěna žárovka a kovový drátek k lepšímu vedení tepla. Nádobka s olejem a voskem se tepelným působením zahřívá, asi po dobu 3 až 4 hodin, a barevný vosk se postupně rozpouští. Poté začne díky teplu stoupat směrem nahoru, kde se ochladí a začne klesat. Celý efekt se pravidelně opakuje a při pohledu na lampičku lze pozorovat neobyčejné tvary barevných bublin, jejich trhání a opětné spojování.

Uklidňující účinky lávové lampy mají pozitivní vliv na unavenou psychiku, a proto je výborným dárkem pro odreagování od každodenního stresu. Designová stolní lampička se hodí darovat mladší i starší generaci, a své uplatnění si našla v moderních domácnostech i kancelářích.