Lávová lampa Glitter 40cm

Sleva 70%
Lávová lampa Glitter 40cm
Prodej byl ukončen
Sleva 70%

Pořiďte si u nás moderní dekoraci, lávovou lampu s glittery. Stolní lampička je nejen dekorativní, ale zároveň slouží k relaxaci. Udělá radost ženám i mužům a hodí se darovat k jakékoliv příležitosti. Lávová lampa Glitter je k dostání v různých barevných variantách.

Více informací >Kód produktu: 502020

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Darujte přátelům originální dekoraci do interiéru

Elegantní lávová lampa je skvělým doplňkem, který zútulní každý obývací pokoj, ložnici, domácí pracovnu nebo kancelář. Na stylovou lampičku je úchvatný pohled. V nádobce cirkuluje olej, který unáší drobné částečky (glittery), a díky nim se pěkně třpytí. Zvláště v potemnělém pokoji si toto fascinující představení dokonale vychutnáte!

Specifikace produktu:

  • lávová lampa s glittery
  • je 40 cm vysoká
  • průměr podstavce je cca 10 cm
  • barvy: červená, oranžová, modrá, zelená
  • náplň lampy tvoří olej a vosk
  • zdrojem tepla je 25W žárovku (je součástí balení)

Lávová lampa pro uklidnění po náročném dni

Uklidňuje vás pohled do plápolajícího ohně v krbu nebo do tekoucí vody v přírodě? Perfektní lávová lampa Glitter je senzační kombinací obojího. Jak funguje? V oleji se působením tepla vznáší drobné částečky (glittery), které vytvářejí nejrůznější, už nikdy se neopakující obrazce a tvary.

Doporučení:

1. Provozní teplota lávové lampy není příliš vysoká (cca 60 ºC), ale i tak raději lampičku umístěte na místo, kde nedojde k jejímu rozbití nebo kontaktu s malými dětmi.

2. Budete-li vyměňovat žárovku, použijte vždy stejný typ i výkon (25 W). Se silnější žárovkou by se vosk držel hlavně nahoře nádobky a slabší zdroj tepla by ho neohřál.

Lávová lampa Glitter dodá modernímu interiéru atmosféru klidu a správnou náladu. Jedná se o ideální dárek pro šéfovou nebo kolegyni, protože i během náročného pracovního procesu je potřeba na chvíli vysadit a načerpat novou energii.

Články k produktu

Relaxační dárky pro ženy i muže

Relaxační dárky pro ženy i muže

V dnešní velmi hektické době patří k ideálním dárkům nejrůznější pomůcky a vychytávky určené k relaxaci a pohodlí. Mezi často vyhledávanými dárky, které unavenému tělu i duši zajistí báječný odpočinek, najdete třeba horké masážní kameny či lávové lampy. Hodit se obdarovanému bude i senzační drbátko hlavy nebo unikátní ortopedický polštář.

Zobrazit celý článek

Lávová lampa jako moderní dekorace

Lávová lampa jako moderní dekorace

Mezi originální doplňky do bytu nebo kanceláře patří stolní lávové lampy. Jejich kouzlo spočívá ve speciálním vosku, který se zahřívá pomocí žárovky. Rozehřátý vosk se uvnitř svítidla uvolňuje zcela náhodně a tak vznikají úžasné obrazce. Moderní lávové lampy mají odlišnou výšku a k dostání jsou v několika barevných variantách. Jak si dobře vybrat? Poradíme vám.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články