Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Lávové lampy

Jste pozváni na kolaudaci, na oslavu narozenin či na jinou oslavu? Skvělým dárkem pro všechny majitele domu či bytu jsou lávové lampy. Jestliže tuto vkusnou dekoraci ještě neznáte, pak se s ní seznámíte v nabídce našeho e – shopu. Design lávové lampy si zamiluje snad každý.

Cena od do

Články ke kategorii

5 super tipů na last minute dárek

5 super tipů na last minute dárek

Na dárky pro členy rodiny nebo dobré přátele zpravidla nikdy nezapomínáme. Ale v dnešní, nadmíru hektické době se to klidně může stát – i těm, kdo jinak nic neponechávají náhodě. Dárek na poslední chvíli většinou sháníme i tehdy, když jsme nečekaně pozváni na návštěvu. Pro všechny případy pro vás máme zajímavé tipy na last minute dárky. Můžete se inspirovat…

Zobrazit celý článek

Lávová lampa jako moderní dekorace

Lávová lampa jako moderní dekorace

Mezi originální doplňky do bytu nebo kanceláře patří stolní lávové lampy. Jejich kouzlo spočívá ve speciálním vosku, který se zahřívá pomocí žárovky. Rozehřátý vosk se uvnitř svítidla uvolňuje zcela náhodně a tak vznikají úžasné obrazce. Moderní lávové lampy mají odlišnou výšku a k dostání jsou v několika barevných variantách. Jak si dobře vybrat? Poradíme vám.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Lávové lampy – relaxační pomůcky

Lávové lampy jsou nejen elegantní dekorací a módním doplňkem, ale také skvělou relaxační pomůckou. Lávová lampa obsahuje vosk, který se zahřívá a výsledkem je měnící se vzhled lávové lampy. Lávové lampy jsou opatřeny i funkcí regulace světla.

Lávové lampy – nabídka

V našem e – shopu najdete lávové lampy v různých barevných provedeních. Je jen na Vás, který kousek lávové lampy si vyberete do Vaší domácnosti, nebo do domácnosti obdarované osoby.