Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Lego

V kategorii stavebnice nesmí v žádném případě chybět lego. Lego je mezi dětmi oblíbeným dárkem, ačkoliv se může zdát, že místo skládání různých částeček si v dnešní době děti sednou raději k počítači. Uvidíte však, že se jim lego zalíbí a se zaujetím budou skládat kostičky, minifigurky a další dílky. Se stavebnicí lego dokážete postavit téměř cokoliv!

Cena od do

Lego – naučná stavebnice

Svým dětem byste měli pořizovat takové dárky, které se nejenom zabaví, ale i něčemu naučí. A právě taková je stavebnice lego. Lego rozvíjí fantazii, vynalézavost, prostorovou orientaci, trpělivost, kooperaci a mnohé další schopnosti a dovednosti.

Lego je vhodné pro jednotlivce i skupinu dětí

Lego poslouží k zabavení jednoho dítěte i celé party dětí. Ve skupině si mohou děti navzájem radit, spolupracovat, či soutěžit o sestavení nejlepšího modelu. Se stavebnicí lego budou mít děti o zábavu postaráno.

Stavebnice Lego Brick

V našem internetovém obchodě nabízíme lego Velká policejní stanice. Lego umožňuje zkonstruovat policejní stanici, vězení, auto, motorku a vrtulník a spoustu jiných útvarů dle fantazie. Samozřejmostí je připojený ilustrovaný návod. Kupte vašim dětem lego Brick a sledujte, jak rozvíjí svou kreativitu.