Létající drak - střední - barevný - rogalo + provázek

Létající drak - rogalo + provázek
Prodej byl ukončen

Užijte si podzim s úžasným létajícím drakem typu rogalo. Barevný drak střední velikosti má dokonalé letecké vlastnosti. Nadšeni z něj proto budou nejen děti, ale i dospělí. Šikovné létající rogalo vám bude dodáno i s adekvátně dlouhým provázkem.

Více informací >Kód produktu: 751001

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Neseďte doma, proběhněte se s drakem

Perfektně vypadající létající drak – rogalo je spolehlivým létadlem a klidně ho mohou pouštět všechny šikovné děti. Že zatím nefouká ten správný vítr? Včas si draka připravte, a až nastanou optimální povětrnostní podmínky, popadnete létajícího draka a hurá ven! Ovládání malého rogala je snadné – stačí jen trocha cviku.

Popis produktu:

  • dětský létající drak typu rogalo
  • vyrobeno z nylonu, v pestré barevné škále
  • střední velikost (rozměry 160 x 90 cm)
  • součástí balení je pevný provázek

Létající drak – skvělá hračka pod širé nebe

Nechce se vašim malým školákům, když venku fouká, jít na vycházku? Motivujte je zakoupením barevného draka v provedení rogalo a uvidíte, že se ven budou těšit! Létající drak je donutí, aby se proběhly, a radost z pohybu bude určitě opravdová. Vždyť pouštět na podzim, případně zjara, nejrůznější draky a dráčky je zálibou, kterou měli v oblibě už naši předkové.

Vyplatí se vědět, ž1:id:

  1. Létajícího draka je nutné pouštět na volném prostranství, nikoliv v blízkosti elektrického vedení, budov, lesa či vysokých stromů.
  2. Vodicí šňůra od létajícího draka nemůže křižovat silnici, rušnou ulici nebo železnici.
  3. Draky nepouštíme za špatných povětrnostních podmínek nebo v bouřce.

Články k produktu

Drakiáda – báječná akce pro podzimní dny

Drakiáda – báječná akce pro podzimní dny

Také si nedokážete představit podzim bez pouštění draků? Pokud vaše děti propadly této úžasné zábavě, rozhodně je vezměte na každoroční soutěž zvanou Drakiáda. Probíhá ve větších městech i malých vesnicích – a určitě se koná i blízko vašeho bydliště. Létajícího draka si můžete s dětmi sami vyrobit, nebo jim ho neváhejte koupit. Pak už jen stačí vyrazit mezi další příznivce létajících dráčků či jiných příšerek a prožít hezké podzimní odpoledne.

Zobrazit celý článek

Hračky pro děti – jaké byly dříve a co je hitem dnes

Hračky pro děti – jaké byly dříve a co je hitem dnes

Bez hraček v podobě roztomilých plyšáků, panenek nebo rychlých autíček se neobejdou žádné Vánoce. Děti si o krásné hračky píší Ježíškovi a také si je přejí k narozeninám nebo svátku. Odkdy vlastně hračky existují a s čím si hrály děti v dobách minulých? Jakým senzačním hračkám dávají přednost dnešní kluci a holky? Právě o tom pojednává náš článek.

Zobrazit celý článek

Co všechno umí létající draci

Co všechno umí létající draci

Pouštění klasických létajících draků patří k tradiční podzimní zábavě, které se s oblibou věnují nejen malé děti. V několika posledních letech zaznamenalo prudký rozvoj alternativní využití tažných draků, kterému propadli i sportovně založení tátové od rodin. Málokdo však ví, že létající draci plnili v minulosti i ryze praktické funkce. Jaké? To a další zajímavosti se dozvíte v následujícím článku.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články