Létající drak - střední - klaun + provázek

Létající drak - klaun + provázek
Prodej byl ukončen

Neváhejte dětem pořídit veselého létajícího draka s motivem klauna, který potěší kluky i holky. Středně velký drak vyzdobený barevnými třásněmi se bude na obloze krásně vyjímat. K létajícímu klaunovi se šťastným úsměvem vám dodáme i pevný provázek.

Více informací >Kód produktu: 751000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Hurá za město nebo na venkovský kopec

Někdy nastane ideální počasí k pouštění draků na podzim, jindy zjara, proto buďte včas připraveni! Hravě a vesele se vzhůru k oblakům ponese báječný létající drak – klaun. Středně velkému drakovi v pestrobarevném provedení může na obloze máloco konkurovat! Potěšte své děti nebo vnuky a originálního létajícího draka jim pořiďte pro radost a zábavu.

Popis produktu:

  • létající drak s motivem klauna
  • středně veliký, jednošňůrový
  • rozměry draka: 120 x 70 cm
  • třásně jsou dlouhé 40 cm
  • vyrobeno z nylonu
  • součástí balení je provázek

Skvělá víkendová zábava

Nevíte, jak děti odlákat od televize nebo počítače? Objednejte jim v našem e-shopu létajícího draka Klaun a uvidíte, že ho budou chtít co nejdříve vyzkoušet. Pouštění jednošňůrového a zpevněného draka zvládnou kluci i holky. Stačí si osvojit a natrénovat pár zásad správného pouštění draků – a úspěch je zaručen.

Mohlo by vás zajímat…

  1. Vzhledem k délce šňůry (min. 25 m) je potřeba mít kolem sebe prostor v průměru asi 50 m.
  2. Draky nepouštíme v bouře nebo za špatných povětrnostních podmínek.
  3. Není dovoleno pouštět draky v blízkosti budov, stromů, elektrického vedení, silnice nebo železnice.

Létající draci se poprvé pouštěli v Číně (kolem přelomu letopočtu) a v našich krajích se tato podzimní zábava rozšířila asi před 500 lety. Nechte se inspirovat zábavou našich předků a zpříjemněte si volné chvilky trochou pohybu.

Články k produktu

Drakiáda – báječná akce pro podzimní dny

Drakiáda – báječná akce pro podzimní dny

Také si nedokážete představit podzim bez pouštění draků? Pokud vaše děti propadly této úžasné zábavě, rozhodně je vezměte na každoroční soutěž zvanou Drakiáda. Probíhá ve větších městech i malých vesnicích – a určitě se koná i blízko vašeho bydliště. Létajícího draka si můžete s dětmi sami vyrobit, nebo jim ho neváhejte koupit. Pak už jen stačí vyrazit mezi další příznivce létajících dráčků či jiných příšerek a prožít hezké podzimní odpoledne.

Zobrazit celý článek

Hračky pro děti – jaké byly dříve a co je hitem dnes

Hračky pro děti – jaké byly dříve a co je hitem dnes

Bez hraček v podobě roztomilých plyšáků, panenek nebo rychlých autíček se neobejdou žádné Vánoce. Děti si o krásné hračky píší Ježíškovi a také si je přejí k narozeninám nebo svátku. Odkdy vlastně hračky existují a s čím si hrály děti v dobách minulých? Jakým senzačním hračkám dávají přednost dnešní kluci a holky? Právě o tom pojednává náš článek.

Zobrazit celý článek

Co všechno umí létající draci

Co všechno umí létající draci

Pouštění klasických létajících draků patří k tradiční podzimní zábavě, které se s oblibou věnují nejen malé děti. V několika posledních letech zaznamenalo prudký rozvoj alternativní využití tažných draků, kterému propadli i sportovně založení tátové od rodin. Málokdo však ví, že létající draci plnili v minulosti i ryze praktické funkce. Jaké? To a další zajímavosti se dozvíte v následujícím článku.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články