Létající drak - velký - barevný + naviják

Létající drak - velký - barevný + naviják
Prodej byl ukončen

Jak si zpestřit větrné podzimní dny? Ideální zábavou pro celou rodinu je pouštění draků. Vzhůru k obloze se bude skvěle vznášet velký létající drak, kterého díky pestrému barevnému provedení nikdo nepřehlédne. Udělejte svým dětem nebo vnukům radost a létajícího draka jim pořiďte pro báječnou zábavu na čerstvém vzduchu. Součástí balení je také praktický naviják.

Více informací >Kód produktu: 752003

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Na podzim se bez létajícího draka neobejdete

Jakmile se blíží to pravé počasí k pouštění draků, buďte včas připraveni! Dětem se létající příšerky všech tvarů a velikostí moc líbí a tradiční podzimní zábavu si určitě nechtějí nechat ujít. V našem e-shopu můžete svým ratolestem pořídit velkého létajícího draka v duhových barvách, s dlouhým ocasem pro lepší stabilitu. Díky spolehlivému navijáku zvládnou pouštění jednošňůrového draka šikovní kluci i holky.   

Popis produktu:

  • velký létající drak 
  • pestré barevné provedení
  • rozměry draka: 180 x 125 cm
  • délka ocasu: 170 cm
  • materiál: nylon
  • součástí balení je naviják

Vezměte draka a hurá ven!

Nevíte, jak děti odlákat od televize nebo počítače? Raději by seděly doma v teple a do přírody je to moc netáhne? Pokud malým peciválům koupíte skvělého barevného draka, uvidíte, že ho budou chtít co nejdřív vyzkoušet. Pouštění létajících draků je oblíbenou činností hlavně u dětí od pěti do 15 let. A do dětských let se s létajícími příšerkami určitě rádi vrátí i mnozí dospělí.

Víte, že…

- létajícího draka pouštíme na volném prostranství, nejlépe na kopci 

- draky se nevyplatí pouštět v bouři nebo za špatných povětrnostních podmínek

- pozor na stromy, silnice a sloupy elektrického vedení

- aktuální informace o povětrnostních podmínkách najdete na internetu

- pouštět draka můžete nejen na podzim, ale při vhodném počasí i na jaře 

Články k produktu

Drakiáda – báječná akce pro podzimní dny

Drakiáda – báječná akce pro podzimní dny

Také si nedokážete představit podzim bez pouštění draků? Pokud vaše děti propadly této úžasné zábavě, rozhodně je vezměte na každoroční soutěž zvanou Drakiáda. Probíhá ve větších městech i malých vesnicích – a určitě se koná i blízko vašeho bydliště. Létajícího draka si můžete s dětmi sami vyrobit, nebo jim ho neváhejte koupit. Pak už jen stačí vyrazit mezi další příznivce létajících dráčků či jiných příšerek a prožít hezké podzimní odpoledne.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články