Létající drak - velký - Batman + provázek

Létající drak - velký - Batman
Prodej byl ukončen

Pouštění draků je skvělá zábava. Pořiďte u nás vašim dětem velkého draka s motivem Batmana a spolu s nimi si zpestřete volný víkend. Šikovný létající drak zaujme hlavně pány kluky, kteří si oblíbili napínavé příběhy o odvážném Batmanovi. Také tohoto létajícího draka vám dodáme s nezbytným provázkem.

Více informací >Kód produktu: 752001

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Podzim je obdobím létajících draků

Česká tradice velí pouštět draky na podzim, ale odborníci se shodují, že jaro je pro tuto úžasnou zábavu lepším obdobím. Zjara totiž vanou daleko stálejší větry, dny jsou delší a počasí příjemnější. Zda se vypravíte s dětmi či vnoučaty do přírody s létajícím drakem na podzim, nebo si ho schováte na jaro, necháme na vás. V každém případě vám i dětem létající drak – Batman báječně oživí třeba obvyklou nedělní vycházku.

Popis produktu:

  • velký létající drak jednošňůrový
  • netradičně řešený, s motivem Batmana
  • rozměry: 170 x 85 cm
  • součástí balení je pevný provázek

Dračí létání baví děti i hravé dospěláky

Že nemáte čas vyrobit dětem perfektního draka vlastnoručně? Nevadí, velký létající drak s motivem Batmana z naší nabídky vypadá na obloze úchvatně a máte jistotu, že skutečně poletí. Než vaše děti nového barevného draka v reálu vyzkouší, může být atraktivní dekorací v jejich dětském pokojíku.

Kde se pouštění draků vlastně vzalo?

Historici mají za to, že jako první začali pouštět létající draky mniši ve starověké Číně (asi před 6 tisíci lety). Vyráběli je z hedvábí a bambusových hůlek. Později se toto netradiční umění rozšířilo do Indie, Malajsie, Indonésie a na ostrovy v Tichém oceánu. Zatímco na asijském kontinentě je pouštění nádherných barevných draků spjato se sklizní rýže, u nás se děti bavily běháním s papírovými draky po zoraných polích, jakmile na podzim skončila sklizeň úrody. Své věrné fanoušky si pouštění létajících draků udrželo dodnes.

Články k produktu

Hračky pro děti – jaké byly dříve a co je hitem dnes

Hračky pro děti – jaké byly dříve a co je hitem dnes

Bez hraček v podobě roztomilých plyšáků, panenek nebo rychlých autíček se neobejdou žádné Vánoce. Děti si o krásné hračky píší Ježíškovi a také si je přejí k narozeninám nebo svátku. Odkdy vlastně hračky existují a s čím si hrály děti v dobách minulých? Jakým senzačním hračkám dávají přednost dnešní kluci a holky? Právě o tom pojednává náš článek.

Zobrazit celý článek

Co všechno umí létající draci

Co všechno umí létající draci

Pouštění klasických létajících draků patří k tradiční podzimní zábavě, které se s oblibou věnují nejen malé děti. V několika posledních letech zaznamenalo prudký rozvoj alternativní využití tažných draků, kterému propadli i sportovně založení tátové od rodin. Málokdo však ví, že létající draci plnili v minulosti i ryze praktické funkce. Jaké? To a další zajímavosti se dozvíte v následujícím článku.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články