Létající drak - velký - smajlík + naviják

Létající drak - velký - smajlk + naviják
Prodej byl ukončen

Darujte dětem velkého létajícího draka s motivem smajlíka, který se bude mezi mraky nádherně vyjímat. Kdo se koukne k nebesům a pozitivně laděného dráčka uvidí, hned bude mít dobrou náladu. K létajícímu smajlíkovi vám dodáme i praktický naviják, který je určený pro tento druh velkých létajících draků. Náš drak – Smajlík všem dětem zpříjemní pobyt venku a jeho pouštění je zábavou pro celou rodinu.

Více informací >Kód produktu: 752004

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

S větrem o závod…

Nemáte čas vyrobit dětem papírového draka? Nevadí, v nabídce našeho e-shopu máme připraveny pěkné létající draky, kteří jsou na obloze k nepřehlédnutí – a hlavně máte jistotu, že skutečně poletí. Doporučit vám můžeme veselého létajícího draka s motivem smajlík, kterého si snadno oblíbí kluci i holky. Než vaše děti nového draka v reálu vyzkouší, může být zatím atraktivní dekorací v jejich pokojíku.

Popis produktu:

  • velký létající drak Smajlík
  • barva: transparentní žlutá v kombinaci s černou
  • napnutí pomocí tyček
  • materiál: nylon
  • rozměry: 180 x 125 cm
  • délka ocasu: 170 cm
  • balení obsahuje naviják

Drak, který je středem pozornosti

Vám i vašim dětem velký létající drak – Smajlík báječně zpestří třeba pravidelnou nedělní vycházku. Jestli si pouštění draků s dětmi či vnoučaty oblíbíte na podzim nebo zjara, to už záleží na vás. Stačí příhodné povětrnostní podmínky a můžete vyrazit!

Odkdy pouštíme draky?

Traduje se, že jako první začali pouštět létající draky mniši ve starověké Číně (asi před 6 tisíci lety). Původně je vyráběli z hedvábí a bambusových hůlek. Zatímco v oblasti Asie bylo pouštění barevných draků spjato se sklizní rýže, u nás děti běhaly s papírovými dráčky po zoraných polích, jakmile na podzim skončila sklizeň úrody. Své věrné příznivce si pouštění létajících draků udrželo dodnes.

Články k produktu

Drakiáda – báječná akce pro podzimní dny

Drakiáda – báječná akce pro podzimní dny

Také si nedokážete představit podzim bez pouštění draků? Pokud vaše děti propadly této úžasné zábavě, rozhodně je vezměte na každoroční soutěž zvanou Drakiáda. Probíhá ve větších městech i malých vesnicích – a určitě se koná i blízko vašeho bydliště. Létajícího draka si můžete s dětmi sami vyrobit, nebo jim ho neváhejte koupit. Pak už jen stačí vyrazit mezi další příznivce létajících dráčků či jiných příšerek a prožít hezké podzimní odpoledne.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články