Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Létající Mimoň reagující na ruku

Novinka
Novinka

Mají vaše děti spoustu hraček a už opravdu nevíte, co vybrat? Zvolte bláznivou hračku v podobě mimoně s vrtulkou. Náš létající mimoň nepotřebuje dálkové ovládání, neboť umí reagovat na pohyb rukou. Tato originální létající hračka vhodná pro děti, které našly zalíbení ve známé pohádce o žlutých postavičkách. Hromadu zábavy si s oblíbeným mimoněm užijí nejen děti, ale i dospělí.

Více informací >Kód produktu: 800072

Úžasný dárek pro kluky i holky

Kdo by neznal sympatické žluté potvůrky z populárního animovaného seriálu! Možná že mají vaše děti v pokojíku roztomilého plyšového mimouše, a přesto touží po další hračce s motivem této okouzlující postavičky. Udělejte jim radost a obdarujte je bláznivou hračkou, jako je báječný létající mimoň. Ideální letovou dráhu u vás doma pro mimouše s vrtulkou určitě najdete. 

Super hračka s jednoduchým ovládáním  

Létající mimoň nevyžaduje dálkové ovládání, které bývá pro děti obtížnější na zacházení. Stačí mít cit v ruce a postavička mimouše poletí přesně tam, kam chcete.  V letu  je odvážný mimoň schopen urazit kolem deseti metrů, takže je na co koukat!

Popis produktu:

  • zábavná hračka v podobě létajícího mimoně
  • vyrobeno z plastu
  • rozměry: 19 x 20 x 5,5 cm
  • doletová vzdálenost: 8 až 12 m
  • doba letu: 6 minut
  • nabíjení přes USB kabel
  • doba nabíjení: 45 minut

Mimoň – oblíbený hrdina dnešních dětí

Mezi ostatními hračkami jsou žlutí mimouši k nepřehlédnutí! I dospěláci je snadno poznají. Mají totiž neobvyklý tvar tělíčka připomínající fazole nebo bonbóny Tic Tac. Pokud také vaše děti propadly jejich kouzlu, určitě jim domů pořiďte i skvělého létající mimoně. 

UPOZORNĚNÍ!

Tato verze je dodávána bez dálkového ovládání rychlosti, které umožňuje hračku také na dálku vypnout. Dbejte proto na bezpečnost dětí při manipulaci se zapnutou hračkou, aby nedošlo k úrazu.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 23.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 24.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání