Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Létající přání

Létající přání jsou velice romantickým dárkem vhodným zejména pro ženy. Létající přání je lampión, který rozzáří noční oblohu.

Cena od do

Články ke kategorii

Přání k Vánocům, které potěší

Přání k Vánocům, které potěší

Krásné a šťastné vánoční svátky si lidé vzájemně přejí prostřednictvím papírových kartiček už více jak 150 let. Vánoční pohlednice byly nejprve posílány v zalepených obálkách, ale v 2. polovině 19. století se už rozesílaly samostatně. Přestože doba přinesla nové možnosti jak přát k Vánocům a novému roku, spousta lidí nedá na posílání pohlednic dopustit. Patříte mezi ně?

Zobrazit celý článek

Pusťte do oblak svůj lampiónek štěstí

Pusťte do oblak svůj lampiónek štěstí

Když si něco moc přejeme, často a třeba i podvědomě se obracíme k nebesům. Někdo prosí o splnění přání nebeské anděly, zatímco jiný na věci mezi nebem a zemí nevěří. V každém případě stojí za zkoušku vyslat vzhůru k oblakům originální lampiónek štěstí, který bude nositelem vašeho tajného přání. Odkud se létající lampiónky vlastně vzaly a jak s nimi správně manipulovat – to vám prozradí náš článek.

Zobrazit celý článek

Pozvěte přátele na báječnou párty

Pozvěte přátele na báječnou párty

Chystáte večírek a chcete, aby byl opravdu výjimečný? V naší nabídce je vám k dispozici vše potřebné k tomu, aby vaše párty byla vskutku originální. Hostům můžete naservírovat nápoje ve sklenicích s neokoukaným designem a drink osvěžit kostkami ledu třeba ve tvaru lebky nebo potopeného Titaniku. Váznoucí zábavu pak zaručeně rozptýlí stolní hry s alkoholovým či jemně erotickým motivem. Neváhejte se inspirovat!

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Létající přání klenotem noční oblohy

Létající přání je v podstatě malý horkovzdušný balón s unikátním estetickým efektem. Stačí jen zapálit hořák a létající přání stoupá k výšinám. Tento lampion ve tvaru srdce je vhodný jako dekorace narozeninové oslavy či jen tak pro potěšení. Pořiďte si originální létající lampion a získejte okouzlující estetický zážitek.

Létající lampiony – tip na romantický dárek

Pánové, překvapte svou partnerku a vezměte ji na pozdní procházku, na které spolu vypustíte zapálené létající přání. Je pěkné pozorovat létající lampiony, které stoupají vzhůru k nebi. Kam až létající přání asi dolétne? Létající lampiony jsou originálním dárkem, který dokáže navodit příjemné chvíle.

Létající přání – levný dárek

Chcete svůj protějšek překvapit nějakým dárkem, ale máte hluboko do kapsy? V tom případě jsou létající lampiony tím pravým dárkem! Vždyť i malý dárek potěší, nemyslíte?