Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Loom Bands - Gumičky na náramky - 200ks gumiček

VýprodejSleva 70%
VýprodejSleva 70%

Objevte kouzlo Loom Bands gumiček určených na splétání skvělých duhových náramků či jiných ozdob. Gumičky na náramky jsou vyrobeny z odolného silikonu, takže perfektně drží a nepřetrhnou se. V balení, které vám nabízíme, najdete 200 kusů náhradních gumiček a také háček na pletení a zakončovací svorky.

Více informací >Kód produktu: 204350

Výrobek neobsahuje nebezpečné látky - latex, olovo ani ftaláty


Senzační záliba pro děti i dospělé

Hledáte zajímavý dárek pro šikovné děti nebo kreativní dospěláky? Neváhejte se inspirovat naší nabídkou a darujte základní potřeby, díky nimž je možné vytvořit moderní náramky z gumiček. Na výběr máte opravdu bohatou barevnou škálu, včetně základních barev i jejich odstínů. Chce to jen trošku trpělivosti a sami si můžete udělat originální a pestrobarevné šperky, jaké nikdo jiný nemá!

Obsah jednoho balení:

  • náhradní Loom Bands gumičky v počtu 200 ks
  • jedenkrát háček na pletení
  • zakončovací svorky (ve tvaru S)

Kreativní dárky patří k nejoblíbenějším

Máte děti nebo kamarády, kteří neustále něco vytvářejí z různých, a třeba netypických materiálů? Už znají kouzlo duhových silikonových gumiček? Překvapte je extra balením s náhradními gumičkami, díky kterému jim nedojde materiál a budou moci z tvořivé Loom Bands sady zkoušet všechno, co je napadne.

Gumičky na pletení aneb popusťte uzdu fantazii

Kreativní gumičky na náramky mají hned několik výhod. Především se jedná o báječný dárek za nízkou cenu, který obdarovanému přinese spoustu zábavy! A navíc, z Loom Bands gumiček lze vytvořit celou řadu ozdob a malých drobností, které jako dáreček potěší zase někoho jiného. Sady s gumičkami a dalšími pomůckami na duhové pletení si můžete vzít kamkoliv sebou, na cesty i dovolenou.

V čem spočívá hlavní fígl?

Jednoduše řečeno, postupně splétáte hromadu gumiček a tvoříte tak barevné varianty náramků, přívěsků nebo 3D zvířátek. Nejlepší je ale začít jednoduchým singl náramkem na ruku. Gumičky na pletení, natažené mezi dva prsty nebo kolíky stavu, přetahujete přes sebe háčkem a postupně tvoříte „hada“, dokud není náramek dostatečně dlouhý. K zakončení dílka slouží spojovací svorky, které jsou rovněž součástí Loom Bands balení.

Alternativní produkty

Články k produktu

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Hledáte báječnou zábavu pro sychravé podzimní večery, která zaujme děti i dospělé? Vyzkoušejte originální pletení nejrůznějších ozdůbek z kreativní Loom Bands sady. Na dveře už klepe Halloween, a tak si můžete vytvořit třeba šikovné přívěsky na klíče s motivy, které k svátku všech duchů a strašidel neodmyslitelně patří. Inspiraci najdete v našem článku a video ukázkách.

Zobrazit celý článek

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Duhové náramky a další unikátní šperky – to vše si můžete vytvořit pomocí kreativní Loom Bands sady. Fenomén pestrobarevných gumiček zaujal děti i dospělé na celém světě. Originální módní doplňky si vlastnoručně vyrábějí šikovné holky i kluci, a Loom Bands gumičky učarovaly i zručným maminkám. Máme pro vás video návody na zajímavé ozdoby, které můžete vyrábět doma či na cestách.

Zobrazit celý článek

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Hledáte skvělý dárek pro kluky a holky? Nebo chcete něčím zajímavým překvapit vaši dospělou kamarádku, která má šikovné ruce a spoustu nápadů? Mezi perfektní dárky pro hobby a zábavu patří senzační Loom Bands sady s barevnými gumičkami na pletení náramků, jednoduchým tkalcovským stavem, háčky a zakončovacími svorkami. Kdo propadne kouzlu duhových gumiček, může svými ojedinělými výtvory potěšit sebe i své okolí.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčúterý 19.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčstředa 20.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání