Totální výprodej vánočního osvětlení. 100 LED pouze za 105 Kč.

Loom Bands - Náramky z gumiček - Malá sada

VýprodejSleva 35%
VýprodejSleva 35%

Ideálním dárkem pro šikovné děti je kreativní sada duhových gumiček, ze kterých je možné vykouzlit velice originální šperk. Součástí malé cestovní sady jsou barevné gumičky v počtu 360 kusů, tkalcovský stav, háček a svorky k zakončení výrobku. Z úžasných gumiček Loom bands lze vytvořit trendy náramky a prsteny, ale i přívěsky nebo náušnice.

Více informací >Kód produktu: 204301

Cena vč. DPH: 83129 Kč

Výrobek neobsahuje nebezpečné látky - latex, olovo ani ftaláty


Perfektní druh zábavy na cesty či dovolenou

Nejen děti, také dospělí se mohou díky gumičkám, tkalcovskému stavu a háčku báječně zabavit. Náramky z gumiček můžete tvořit na dovolené, na delší cestě vlakem či doma, když prší a nedá se jít ven. Cestovní sada Loom Bands se pohodlně vejde do každého batohu nebo tašky, kde nezabere mnoho místa. Duhové gumičky tak můžete splétat, kdykoliv vás napadne!

Obsah balení:

  • 360 Loom Bands gumiček v různých barvách
  • jeden háček
  • spojovací esíčka (svorky)

Skvělé gumičkové náramky jsou přehledně uloženy v průhledné plastové kazetě s mnoha přihrádkami. Každá z barviček má jednu přihrádku zcela pro sebe. Nemusíte tak mít obavy, že by došlo k nepřehledné směsici barevných gumiček, v níž by se nikdo nevyznal.

Loom bands návod aneb jak na to

  1. Při splétání pružných silikonových gumiček hraje důležitou roli Loom Bands stav, tedy malá plastová destička s kolíky do tvaru písmene C (jsou takto úmyslně vykrojeny pro snazší manipulaci s háčkem).
  2. Na kolíky natahujete barevné gumičky, které lze splétat anebo provlékat pomocí háčku.
  3. Vznikají tak roztodivné smyčky a uzlíky, a konečným výtvorem je neobyčejná ozdoba.
  4. Pro začátek doporučujeme zkusit jednoduché Loom Bands náramky, které jde zvládnout vlastně i na prstech. Pak se můžete pustit do složitějších motivů, už za pomoci stavu a háčků.

Tkaní pro děti – zajímavý dárek pro zahnání nudy

Malou cestovní sadu, která obsahuje gumičky na pletení náramků, můžete dětem darovat k jakékoliv příležitosti. Třeba za pěkné vysvědčení, ke Dni dětí nebo jen tak pro radost. Zatím trošku nemotorné ručky dětí mladších osmi let budou potřebovat pomoc a dozor dospělých, takže můžete společně strávit příjemné chvíle u senzační kreativní činnosti.

Alternativní produkty

Články k produktu

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Hledáte báječnou zábavu pro sychravé podzimní večery, která zaujme děti i dospělé? Vyzkoušejte originální pletení nejrůznějších ozdůbek z kreativní Loom Bands sady. Na dveře už klepe Halloween, a tak si můžete vytvořit třeba šikovné přívěsky na klíče s motivy, které k svátku všech duchů a strašidel neodmyslitelně patří. Inspiraci najdete v našem článku a video ukázkách.

Zobrazit celý článek

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Duhové náramky a další unikátní šperky – to vše si můžete vytvořit pomocí kreativní Loom Bands sady. Fenomén pestrobarevných gumiček zaujal děti i dospělé na celém světě. Originální módní doplňky si vlastnoručně vyrábějí šikovné holky i kluci, a Loom Bands gumičky učarovaly i zručným maminkám. Máme pro vás video návody na zajímavé ozdoby, které můžete vyrábět doma či na cestách.

Zobrazit celý článek

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Hledáte skvělý dárek pro kluky a holky? Nebo chcete něčím zajímavým překvapit vaši dospělou kamarádku, která má šikovné ruce a spoustu nápadů? Mezi perfektní dárky pro hobby a zábavu patří senzační Loom Bands sady s barevnými gumičkami na pletení náramků, jednoduchým tkalcovským stavem, háčky a zakončovacími svorkami. Kdo propadne kouzlu duhových gumiček, může svými ojedinělými výtvory potěšit sebe i své okolí.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
Osobní odběrzdarmapondělí 19.2.?Osobní odběr na prodejně v Praze na Žižkově
DPD ČR89 Kčúterý 20.2.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčstředa 21.2.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání