Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Loom Bands - Náramky z gumiček - Malá sada

VýprodejSleva 35%
VýprodejSleva 35%

Ideálním dárkem pro šikovné děti je kreativní sada duhových gumiček, ze kterých je možné vykouzlit velice originální šperk. Součástí malé cestovní sady jsou barevné gumičky v počtu 360 kusů, tkalcovský stav, háček a svorky k zakončení výrobku. Z úžasných gumiček Loom bands lze vytvořit trendy náramky a prsteny, ale i přívěsky nebo náušnice.

Více informací >Kód produktu: 204301

Výrobek neobsahuje nebezpečné látky - latex, olovo ani ftaláty


Perfektní druh zábavy na cesty či dovolenou

Nejen děti, také dospělí se mohou díky gumičkám, tkalcovskému stavu a háčku báječně zabavit. Náramky z gumiček můžete tvořit na dovolené, na delší cestě vlakem či doma, když prší a nedá se jít ven. Cestovní sada Loom Bands se pohodlně vejde do každého batohu nebo tašky, kde nezabere mnoho místa. Duhové gumičky tak můžete splétat, kdykoliv vás napadne!

Obsah balení:

  • 360 Loom Bands gumiček v různých barvách
  • jeden háček
  • spojovací esíčka (svorky)

Skvělé gumičkové náramky jsou přehledně uloženy v průhledné plastové kazetě s mnoha přihrádkami. Každá z barviček má jednu přihrádku zcela pro sebe. Nemusíte tak mít obavy, že by došlo k nepřehledné směsici barevných gumiček, v níž by se nikdo nevyznal.

Loom bands návod aneb jak na to

  1. Při splétání pružných silikonových gumiček hraje důležitou roli Loom Bands stav, tedy malá plastová destička s kolíky do tvaru písmene C (jsou takto úmyslně vykrojeny pro snazší manipulaci s háčkem).
  2. Na kolíky natahujete barevné gumičky, které lze splétat anebo provlékat pomocí háčku.
  3. Vznikají tak roztodivné smyčky a uzlíky, a konečným výtvorem je neobyčejná ozdoba.
  4. Pro začátek doporučujeme zkusit jednoduché Loom Bands náramky, které jde zvládnout vlastně i na prstech. Pak se můžete pustit do složitějších motivů, už za pomoci stavu a háčků.

Tkaní pro děti – zajímavý dárek pro zahnání nudy

Malou cestovní sadu, která obsahuje gumičky na pletení náramků, můžete dětem darovat k jakékoliv příležitosti. Třeba za pěkné vysvědčení, ke Dni dětí nebo jen tak pro radost. Zatím trošku nemotorné ručky dětí mladších osmi let budou potřebovat pomoc a dozor dospělých, takže můžete společně strávit příjemné chvíle u senzační kreativní činnosti.

Alternativní produkty

Články k produktu

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Hledáte báječnou zábavu pro sychravé podzimní večery, která zaujme děti i dospělé? Vyzkoušejte originální pletení nejrůznějších ozdůbek z kreativní Loom Bands sady. Na dveře už klepe Halloween, a tak si můžete vytvořit třeba šikovné přívěsky na klíče s motivy, které k svátku všech duchů a strašidel neodmyslitelně patří. Inspiraci najdete v našem článku a video ukázkách.

Zobrazit celý článek

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Duhové náramky a další unikátní šperky – to vše si můžete vytvořit pomocí kreativní Loom Bands sady. Fenomén pestrobarevných gumiček zaujal děti i dospělé na celém světě. Originální módní doplňky si vlastnoručně vyrábějí šikovné holky i kluci, a Loom Bands gumičky učarovaly i zručným maminkám. Máme pro vás video návody na zajímavé ozdoby, které můžete vyrábět doma či na cestách.

Zobrazit celý článek

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Hledáte skvělý dárek pro kluky a holky? Nebo chcete něčím zajímavým překvapit vaši dospělou kamarádku, která má šikovné ruce a spoustu nápadů? Mezi perfektní dárky pro hobby a zábavu patří senzační Loom Bands sady s barevnými gumičkami na pletení náramků, jednoduchým tkalcovským stavem, háčky a zakončovacími svorkami. Kdo propadne kouzlu duhových gumiček, může svými ojedinělými výtvory potěšit sebe i své okolí.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 23.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 24.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání