Loom Bands - Náramky z gumiček - Maxi sada 6800ks

Sleva 35%
Loom Bands - Maxi sada 6800
Prodej byl ukončen
Sleva 35%

Propadli jste kouzlu duhových gumiček? Pak se vám bude hodit maxi sada s Loom Bands gumičkami v počtu 6800 kusů. Díky této objemné kreativní sadě můžete vytvářet trendy náramky i další ozdoby. Součástí maxi setu je vyjma různobarevných Loom Bands gumiček také plastový tkalcovský stav, háček a svorky k zakončení.

Více informací >Kód produktu: 204303

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Tvořivý dárek pro šikovné ruce

Loom Bands sada s gumičkami na duhové tkaní náramků a dalších šperků je bezvadným dárkem, který potěší děti i hravé dospěláky. S maxi balením, obsahujícím Loom Bands gumičky v mnoha barvách a další potřebné pomůcky, se zabavíte na cestách i doma. Hlavně během dlouhých zimních večerů se díky pestrým gumičkám rozhodně nudit nebudete. Vytvářet můžete netradiční ozdoby, včetně prstenů, náramků, náušnic nebo přívěsků, a neváhejte vyzkoušet třeba i 3D figurky.

Obsah maxi sady Loom Bands:

  • 6800 silikonových gumiček v pestrých barvách
  • jeden pletací stav
  • jeden háček
  • 50 kusů spojovacích esíček (svorek)
  • šest ozdob (přívěšků)
  • jeden plastový kufřík s přihrádkami

Upozornění: Loom Bands gumičky jsou vhodné pro děti od 8 let. U mladších dětí se doporučuje dozor dospělých.

Pletou děti, mámy i babičky

Už je to tak! Děti i hraví dospělí ze všech kontinentů se s vervou pouští do kreativní činnosti, jakou je pletení ozdob z Loom Bands gumiček. Senzační „gumičkové“ pletení je zábavné a navíc rozvíjí zručnost, procvičuje jemnou motoriku a také vyžaduje trpělivost a fantazii.

Princip pletení z barevných a pružných gumiček je snadný, chce to jen trochu cviku. Loom Bands náramky a jiné ozdůbky se pletou na prstech nebo plastovém stavu, kdy stačí jednoduše natahovat a splétat gumičky a přitom různě střídat barvy. Pro inspiraci můžete zhlédnout video návody na pletení náramků a dalších neobyčejných výrobků. Uvidíte, že to také zvládnete!

Články k produktu

Dárky rádi dostáváme i dáváme

Dárky rádi dostáváme i dáváme

V dětském věku milujeme hračky i jiné báječné dárky věnované k jakékoliv příležitosti. Ale jak rosteme, často zjišťujeme, že je moc fajn dostat od někoho pěkný dárek, ale mnohem krásnější může být dárky dávat. O tom, proč se vzájemně obdarováváme, jaké byly dárky dříve a čím překvapujeme své blízké a přátele v dnešní době, pojednává následující článek.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články