Loom Bands - Náramky z gumiček - Velká sada

VýprodejSleva 35%
Loom Bands - Velká sada
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 35%

Hitem mezi dárky pro všechny kluky i holky je originální sada s Loom Bands gumičkami, díky níž lze vytvořit trendy náramky nebo prsteny. Součástí velkého balení je až 4000 gumiček a také nastavitelný tkalcovský stav, háčky a svorky k zakončení. Stačí povolit uzdu vlastní fantazii a z barevných gumiček mohou vzniknout jedinečné duhové šperky. Tak hurá do toho!

Více informací >Kód produktu: 204302

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Výrobek neobsahuje nebezpečné látky - latex, olovo ani ftaláty


Kreativní dárek pro šikovné ruce

Senzační Loom Bands sada je nápaditým dárkem, který potěší děti i hravé dospěláky. S mega balením, které obsahuje různobarevné gumičky na pletení a další pomůcky, se zabavíte na cestách i doma, třeba během dlouhých zimních večerů. Z Loom Bands je možné vytvořit ozdoby, jako jsou prsteny, náramky, náušnice nebo přívěsky, a mnoho dalších výrobků, například neobyčejnou klíčenku.

Obsah velké sady Loom Bands:

  • 4000 silikonových gumiček v pestrých barvách
  • jeden pletací stav (nastavitelný)
  • háček na pletení
  • dva balíčky spojovacích esíček (svorek)
  • jeden plastový kufřík s přihrádkami

Upozornění: Loom Bands gumičky jsou vhodné pro děti od 8 let. U mladších dětí se doporučuje dozor dospělých.

Duhové gumičky, které obtočily celý svět

Je to opravdu tak! Děti ze všech kontinentů si přejí jako dárek dostat kreativní sady, z nichž si mohou samy vytvořit náramky z gumiček nebo cokoliv jiného. Ty zdatnější svedou dokonce pouzdro na mobil nebo brýle. „Gumičkové“ pletení je zábavné a navíc rozvíjí zručnost a procvičuje jemnou motoriku. Také vyžaduje trpělivost a fantazii.

Loom bands návod

Princip pletení z barevných a pružných gumiček je snadný. Náramky či jiné šperky se pletou na plastovém stavu, kdy stačí jednoduše natahovat a splétat gumičky, a přitom různě střídat barvy. (Návody a tipy na pletení náramků získáte na videích Youtube.) Není vůbec ostuda, když se do zajímavého duhového tkaní s dětmi pustí i dospělí. Vždyť si Loom Bands gumičky zkusili splétat i britský princ William s chotí Kate.

Články k produktu

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Hledáte báječnou zábavu pro sychravé podzimní večery, která zaujme děti i dospělé? Vyzkoušejte originální pletení nejrůznějších ozdůbek z kreativní Loom Bands sady. Na dveře už klepe Halloween, a tak si můžete vytvořit třeba šikovné přívěsky na klíče s motivy, které k svátku všech duchů a strašidel neodmyslitelně patří. Inspiraci najdete v našem článku a video ukázkách.

Zobrazit celý článek

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Duhové náramky a další unikátní šperky – to vše si můžete vytvořit pomocí kreativní Loom Bands sady. Fenomén pestrobarevných gumiček zaujal děti i dospělé na celém světě. Originální módní doplňky si vlastnoručně vyrábějí šikovné holky i kluci, a Loom Bands gumičky učarovaly i zručným maminkám. Máme pro vás video návody na zajímavé ozdoby, které můžete vyrábět doma či na cestách.

Zobrazit celý článek

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Hledáte skvělý dárek pro kluky a holky? Nebo chcete něčím zajímavým překvapit vaši dospělou kamarádku, která má šikovné ruce a spoustu nápadů? Mezi perfektní dárky pro hobby a zábavu patří senzační Loom Bands sady s barevnými gumičkami na pletení náramků, jednoduchým tkalcovským stavem, háčky a zakončovacími svorkami. Kdo propadne kouzlu duhových gumiček, může svými ojedinělými výtvory potěšit sebe i své okolí.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články